Kompiuterių ir jų priedų remontas

Kompiuteris – tai prietaisas, kuris, kaip ir visa kita buitinė, namų, garso, vaizdo bei IT technika, sugenda. Taigi iš anksto reikia žinoti, kur kreiptis, jei kompiuteris staiga sugestų. Yra žmonių, kurie be kompiuterio tiesiog negalėtų dirbti ir atlikti svarbiausių užduočių. Taigi pasakymas „be kompiuterio – kaip be rankų“ yra išties tikslus. Kompiuterių remontas atliekamas kiekviename mieste ar miestelyje: jei ir nėra oficialiai veikiančių įmonių, vis vien atsiranda žmogus, kuris geriau nusimano apie smulkius kompiuterio gedimus. Jei kompiuterį ištiko rimta bėda ar nelaimė, geriau nieko nelaukti ir kreiptis pas savo darbą išmanančius specialistus.

Kompiuterių remontasVirusų šalinimas, operacinių sistemų keitimas ir kiti paruošiamieji darbai

Dažnai kompiuterius ištinkanti problema – tai užklupę virusai, dėl kurių kompiuterio darbas sulėtėja, stringa. To ignoruoti nereikėtų, nes virusai gali persiduoti su elektroniniais laiškais, per  tokias programas kaip Skype ir panašiai, tad pridarysite bėdos ne tik sau, bet ir savo draugams ar kolegoms. Beje, klastingi virusai gali pažeisti jūsų turimus failus, svarbias programas, taigi toks kompiuterių remontas yra tiesiog privalomas. Juo labiau, kad ne visi žmonės žino, kokios antivirusinės programos geriausios, iš kur jas gauti, kaip jas suinstaliuoti ir taip toliau. Kompiuterių remonto dirbtuvėse specialistai nesunkiai gali perrašyti ir operacines sistemas bei patobulinti jų veiklą.

Mechaninių pažeidimų tvarkymas

Vienas dažnesnių kompiuterio gedimų – tai susikaupę kompiuterio nešvarumai, dulkės, dėl kurių kompiuterio mechanizmas gali kaisti ir sugesti. Taigi meistrai šią problemą pašalina vos per pusę valandos ar net greičiau. Taip pat kartais atsitinka taip, kad kompiuteris apliejamas, sutepamas. Kad kompiuteris veiktų kaip veikęs anksčiau, būtinas profesionalus kompiuterių remontas ir kompiuterių priežiūra, šiuo atveju – valymas. Kompiuterio išoriniai ir vidiniai mechanizmai kruopščiai išvalomi, išdžiovinami. Remontuojantieji kompiuterius meistrai keičia ir sugadintas nešiojamųjų kompiuterių klaviatūras ar pavienius mygtukus. Šiuolaikiniams kompiuteriams, ypač ne tokių garsių ir kokybišką kompiuterinę techniką gaminančių firmų, dažnai reikia remontuoti maitinimo blokus, keisti kompiuterių baterijas, kurios be laiko visiškai neveikia. Taigi maitinimo blokelio remontas gali atsieiti vos nuo 50 litų, o prireikus keisti bateriją, ši paslauga gali kainuoti nuo 150 litų, priklausomai nuo kompiuterio modelio ir senumo. Nemažą sumą gali sudaryti ir monitoriaus keitimas, nes, kompiuterį numetus ant žemės, dažniausiai sugadinamas ir nepataisomai sudaužomas ekranas. Beje, daugelyje dirbtuvių atliekamas ne tik kompiuterių, bet ir spausdintuvų, kopijavimo ir skenavimo įrenginių, kitos kompiuterinės technikos remontas. Šios paslaugos gali kainuoti nuo kelių dešimčių iki keik daugiau nei šimto litų. Visiems remonto darbams taikomi ir valandiniai įkainiai. 

448
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *