Ypatingi greitųjų kreditų pasiūlymai Jums

Kreditai: mitai ir realybė

Kreditai šiandien pakankamai populiarūs, tačiau gana dažnai apie juos vyrauja nuostatų, kurios gana dažnai būna klaidingos, taigi, kaip viskas yra iš tikrųjų?

kreditaiMitas: kreditas gali užkirsti kelią ateities paskoloms.

Realybė: taip nenutiks, jei kreditas bus grąžintas laiku. Tai neturės jokios įtakos jūsų kredito istorijai. Visai kas kita, jei pasiskolintas kreditas nebus grąžintas laiku – tokiu atveju galite būti įtraukti į skolininkų bazę, ir tai užkirs kelią pasiskolinti ateityje. Deja, čia duomenys gali būti saugomi net iki dešimties metų, taigi, tiek laiko gali nepavykti skolintis ar pirkti išsimokėtinai.

Mitas: kreditai brangiai kainuoja.

Realybė: ne visai taip. Pavyzdžiui, pirmas kreditas gali ir nieko nekainuoti, ir reikės grąžinti tik tiek, kiek pasiskolinsite. Jei Pasiskolintus pinigus visada grąžinsite laiku, jums gali būti taikomos ir įvairios nuolaidos.

Mitas: kreditą sudėtinga pasiimti ir tai užtrunka daug laiko.

Realybė: tai tikrai nėra tiesa. Kreditai internetu gali būti suteikiami itin greitai, ir tai gali užtrukti vos pusvalandį, per kurį spėsite užpildyti paraišką bei savo asmeninius duomenis ir patvirtinti tapatybę. Jei skolinsitės jau ne pirmą kartą, pinigai jus gali pasiekti ir dar greičiau, taigi, ilgai laukti tikrai neteks.

Mitas: imti kreditus nėra saugu.

Realybė: tai tikrai nėra tiesa. Tikrai neverta baimintis, kad jūsų duomenys bus kam nors perduoti ar pateks „įblogas rankas“, visi duomenys bus reikalingi tik tam, kad būtų galima įvertinti jūsų mokumą ir suteikti kreditą.

Mitas: kreditas teikiamas neatsakingai ir nevertinant galimybių grąžinti.

Realybė: tai tikrai nėra tiesa. Net prieš išduodant nedidelę pinigų sumą vertinamas kliento mokumas, ir jei jis priklauso rizikos grupei (pavyzdžiui, yra prasiskolinęs arba nedirbantis), kreditas jam negali būti suteiktas, taigi, prieš suteikiant kreditą vertinamos asmens galimybės jį grąžinti.

Mitas: kredito negalima atidėti ar prasitęsti.

Realybė: tai nėra tiesa. Žinoma, tai priklauso nuo bendrovės, iš kurios skolinsitės – sąlygos gali skirtis. Paprastai leidžiama atidėti mokėjimo terminą į bendrovės sąskaitą pervedant nustatyto dydžio kredito pratęsimo mokestį, taigi, atidėti mokėjimo terminą dažniausiai leidžiama.

Taigi, kaip matome, gana dažnai vyrauja visiškai nepagrįsti mitai, ir juos paneigti galite patys – pritrūkus pinigų nebijokite pasiimti kreditą, ir įsitikinsite, kad kartais tai gali būti pačiu geriausiu sprendimu.

906
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *