Ypatingi greitųjų kreditų pasiūlymai Jums

Kreditorių apžvalga – kreditas internetu

Kaip jau galėjote pastebėti, Lietuvos paslaugų rinka yra perpildyta kreditorių įmonių. Tiesą sakant, negalėtume sakyti, jog tai yra blogai, kadangi žmonės turi daugybę pasirinkimų. Tačiau žvelgiant iš kitos pusės, piliečiams pasidaro sunku nuspręsti, į kurią bendrovę vertėtų kreiptis – dalinai, šis straipsnis skirtas būtent tokioms personoms. Taip pat, iš šio straipsnio sužinosite kiekvieno kreditoriaus pliusus bei minusus. Pradėkime.

Kreditorių apžvalga - "paskolos" & internetuCredit 24

Credit 24 yra viena iš populiariausių Lietuvos kreditorių kompanijų, teikiančių momentinias paskolas. Galbūt ši bendrovė ir nėra labai išsiskirianti, tačiau savo darbą išmano ko ne idealiai. Palūkanos, paskolų apimtys yra tradicinės, todėl ką nors neįprasto išskirti būtų ganėtinai sunku. Tiesiog, tai yra puiki bendrovė, kurios paslaugomis, mano manymu, galėtų pasinaudoti kiekvienas.

Sms credit

Ši bendrovė, ypač jaunuolių tarpe, išpopuliarėjo dėl savos akcijos – „Pakvieskite draugą ir už jį gaukite tam tikrą sumą pinigų“. Būtent šis marketingo triukas, mano manymu, pavertė Sms credit bendrovę šios paslaugų rinkos lydere – paklauskite bet kurio nesenai pilnametystę įgavusio asmens – esu tikras, jog neatsirastų nei vienas, kuris nežinotų šios bendrovės. Kalbant apie pačios įmonės darbą – pretenzijų tikrai nėra. Paskolų apimtys yra standartiškos, įprasta akcija „Pirma paskola nemokama“ puikia atlieka savo „darbą“, palūkanos nėra milžiniškos. Iš esmės, Sms credit yra puiki bendrovė pirmajai paskolai – išmėginkite šios kompanijos paslaugas savomis rankomis.

MomentCredit

Įmonė, turinti neįtikėtinai šaunų šūkį – „MomentCredit, kai reikia pinigų!”. Taip, galbūt kompanija ir nėra savo rinkos lyderė, galbūt ir neturi tokio didelio klientų rato, kaip Sms credit ar Credit 24, tačiau savo darbą atlieka pavyzdingai ir pavydėtinai gerai. Jeigu neklystu, šios įmonės palūkanos yra vienos iš mažiausių, todėl rimtai susidomėjusiems paskolomis – MomentCredit yra šaunus sprendimas.

Kreditas5000

Ši kompanija, tikriausiai, yra mažiausiai žinoma iš visų trijų, tačiau tikrai negalėtume sakyti, jog prasčiausia. Tiesą sakant, Kreditas5000 yra rimtas konkurentas bet kuriai kreditorių įmonei. Vertėtų paminėti tai, jog šios kompanijos darbuotojai yra neįtikėtinai malonūs ir puikūs komunikacijos įgūdžiai paverčia oficialų pokalbį šauniu pasišnekučiavimu. Kad ir kaip ten bebūtų, asmeniškai, iš šios įmonės nėra tekė imti paskolos, tačiau kelių minučių konsultacijos užteko tam, jog susidaryčiau puikią nuomonę apie kompaniją.

Tiesą sakant, tai tėra keturios kreditorių įmonės – šių yra kurkas daugiau Lietuvos rinkose. Kad ir kaip ten bebūtų, viską apibendrinus, būtų galima teigti, jog šios bendrovės savo darbą atlieka puikiai ir pavyzdingai. Jeigu kuomet galvosite, iš kur galėtumėte pasiimti paskolą, kai velniškai skubiai prireikia pinigų – įmonės pavadinimus matote prieš save.

Norėčiau palinkėti išmėginti bet kurį paskolų tipą, turiu omeny, nesvarbu, ar užsisakysite momentinį kreditą internetu ar trumpaja žinute, ir patirti visą malonumą savomis rankomis.

411
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *