Apsaugos nuo saulės naudojimas

Kremas nuo saulėsVasarai atėjus iš esmės keičiasi odos priežiūra, nes reikia daugiau dėmesio skirti ne tik jos puoselėjimui, bet ir apsaugai. Deja, bet labai dažnai kremas nuo saulės tampa palydovu vykstant į paplūdimį, tačiau labai retai suprantama, kad jį naudoti reikia net ir tuomet kai esama namų kieme. Nepriklausomai nuo to kur esama, saulė gali pasiekti žmones visur, nebent jie yra pavėsyje, namuose. Taigi, jei džiaugiatės saulės spinduliais namų kieme, parke ar kitoje vietoje – lygiai taip pat svarbu naudoti SPF priemones kaip ir paplūdimyje. Vienintelis dalykas, kuris gali kiek sumaišyti yra tai, kad paplūdimiuose būna kur kas atviriau, todėl saulė lengviau pasiekiama. Būtent todėl galima pagalvoti, kad ten apsauga reikalingesnė, tačiau nesant pavėsyje, saulė odą veikia bet kurioje vietoje.

Būdų apsisaugoti nuo saulės yra ir daugiau. Bene veiksmingiausias, kaip suprantama, būti namuose, tačiau nedaugelis nori taip praleisti vasaras. Kremas nuo saulės yra kitas būdas džiaugtis mažesne žala odai, todėl labai svarbu jo naudoti pakankamai ir reguliariai persitepant atidengtas odos vietas. Kad ir kur bebūnama, reikia šio dalyko nepamiršti – taip oda tikrai padėkos. Pirmiausia, dėl šios priemonės oda sensta lėčiau, nes saulė ne taip ją paveikia, o taip pat apsisaugoma ir nuo didesnė odos vėžio tikimybės. Geras būdas apsaugoti odą yra ją pridengti, jei įdegis nėra itin svarbus, tuomet ji taip pat nėra tiek veikiama.

Apsauginių priemonių su SPF yra labai daug. Įmanomas ne tik kremas nuo saulės, bet ir losjonas, pienelis, purškiamos priemonės – visa tai yra tam, kad kiekvienas galėtų džiaugtis patogiausiu variantu ir pritaikytų produktą savo odos tipui. Kiekviena oda skirtinga, todėl natūralu, jog vienos priemonės bus malonesnės odos, kitos ne. Atsirinkus kaip įmanoma geresnį sau variantą, gali būti kur kas lengviau prisiversti nuolat tokią priemonę naudoti, o tai labai gerai jūsų odai. Pakartotinai tepti priemonę reikia kas porą valandų, jei norisi veiksmingos apsaugos. Rekomenduoja iš naujo pasitepti kas kartą nusimaudžius ar suprakaitavus.

1561
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *