Amžiaus įtaka krūtų operacijoms

Krūtų operacijos yra labai populiarios tarp moterų. Galima sakyti, jog tai yra viena dažniausiai atliekamų operacijų šalyje. Moterys dažnai būna nepatenkintos savo išvaizda, o kompleksai dėl mažos, asimetriškos krūtinės vis dar išlieka didele problema. Gera žinia tai, jog šiuos netobulumus galima pakeisti plastinės operacijos pagalba, kuri leidžia džiaugtis tokiomis formomis, apie kurias ir svajojama. Tai vienas geresnių būdų pakelti pasitikėjimą savimi ir džiaugtis savo išvaizda. Dažnai iššaukti kompleksai, kurie nepraeina gali sukelti ir psichologinių problemų, kurios tikrai nedžiugina. Tuomet nesinori lankytis paplūdimiuose, dėtis kai kurių rūbų, o kartais išvis nesinori eiti į viešumą. Kad toks nesaugumas nekankintų įvairaus amžiaus moterys žino, jog puikus variantas gali būti krūtų didinimas implantais. Žinoma, nuo amžiaus priklauso kai kurios tendencijos, kurias šiame straipsnyje ir apžvelgsime.

Krūtų didinimas implantaisJaunos merginos dažnai apie didesnes krūtis svajoja dar nesulaukusios pilnametystės. Vėliau suėjus tinkamam amžiui operacijai atlikti, norisi kuo didesnių implantų, kurie nebūtinai yra geriausias pasirinkimas. Visuomet rekomenduojama pasitarti su plastikos chirurgu, kuris papasakos apie galimybes, galimus rezultatus. Įvertinamas kiekvienas individualus atvejis tam, jog būtų galima pasiūlyti geriausius variantus bei sprendimus. Reikia atsižvelgti, jog moterims krūtų didinimas implantais neturėtų įtakos planuojamiems nėštumams ir neiškraipytų esamų kūno formų. Kokybiškas paslaugas teikiantį plastikos chirurgą rasite čia – https://www.plastikoschirurgas.lt/.

Moterims, kurios yra 30-40 metų amžiaus dažniausiai rūpi ne krūtų didinimas implantais, o krūtų pakėlimas. Tokio amžiaus moterys dažniausiai nori susigrąžinti turėtas formas po nėštumo ar svorio numetimo. Iš esmės būtent tokio amžiaus moterys yra tinkamiausios pokyčiams, nes jos jau yra pilnai susiformavusios, tikrai žino ko nori, jų gyvenimo būdas būna taip pat jau akivaizdus. Finansinėje srityje tokio amžiaus moterys taip pat būna pažengusios ir gali sau leisti norimą operaciją.

Krūtų operacijos atliekamos net ir po 40 metų amžiaus. Čia taip pat vis dar populiarios būna krūtų pakėlimo operacijos, nes tokio amžiaus moterys taip pat dažnai būna po gimdymų. Kai kuriais atvejais taip pat derinamas pakėlimas su krūtų didinimu implantais. Tačiau verta paminėti, jog šio amžiaus moterims dažniau atliekamos ir mažinimo operacijos.

1519
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *