Madingi papuošalai

Papuošalai

Papuošalai

Vaikštant miesto gatvėmis ar tiesiog vartant populiarius žurnalus, galima pastebėti, jog daugelis merginų ir moterų stengiasi išsiskirti įmantriais drabužiais ar šukuosenomis. Žinoma, tai nėra blogas pasirinkimas, tačiau yra ir daugiau būdų, kaip atkreipti aplinkinių dėmesį, vienas jų – papuošalai. Taigi, jei nemėgstate iššaukiančios aprangos, pateiksime keletą būdų kaip išsiskirti naudojant aksesuarus.

Auskarai – nuo seno vertinami papuošalai, dar XVIII  amžiuje buvo manoma, jog tai ne tik puiki puošmena, tačiau ir moteriškumo simbolis. Šiomis dienomis moterys vis daugiau dėmesio skiria aprangai ir pamiršta, jog auskarai – neatsiejama jos dalis. Pastarieji gali būti nešiojami kasdien, taip pat derinami su įvairiu aprangos stiliumi. Neretai prašmatnūs auskarai priderinti prie kuklios suknelės gali sukurti itin moterišką ir elegantišką įvaizdį, tad nepasiduokite stereotipui, jog tik drabužiai kuria žmogaus įvaizdį. Kalbant apie kasdienišką įvaizdį, šį sezoną itin madingi nedideli, prie ausies prigludę auskarai.  Galite rinktis iš įvairių formų, medžiagų bei spalvų. Pavasario – vasaros mados tendencijų viršūnėje – itin ryškios spalvos gėlių, vaisių ar net personažų atvaizdai. Tokio tipo auskarai pagyvins bet kokią aprangą ir bus tobulas akcentas, traukiantis aplinkinių dėmesį. Žinoma, jei ieškote aksesuaro vakarui – rinkitės masyvesnius auskarus, jų ilgis gali siekti net pečių zoną. Turint galimybę rinktis iš begalinės pasiūlos, darosi itin sunku išsirinkti būtent jums tinkančią prekę, tačiau atkreipkite dėmesį į auskarų patogumą (neretai dideli auskarai gali būti sunkūs) bei derinkite juos su apranga. Jei jūsų apranga kukli, galite nedvejodamos rinktis didesnius, iššaukiančius auskarus, tačiau jei manote, jog jūsų akcentas suknelė, derinkite ją su nedideliais, elegantiškais auskarais.

Pakabukai – tai dar vienas sezono akcentas, tai papuošalai, kuriuos privalo turėti kiekviena moteris. Ankščiau buvo manoma, jog pakabukai tai atgyvena, kuria puošdavosi tik mūsų tėvai ir seneliai, tačiau šiais metais viskas verčiasi aukštyn kojomis. Mados ekspertų teigimu, kiekviena moteris turi turėti bent keletą skirtingų pakabukų, kuriuos galėtų derinti su įvairiais drabužiais bei taip sukurti skirtingą įvaizdį kiekvieną dieną. Šiuo metu itin populiarūs dideli pakabukai, veriami ant ilgų grandinėlių. Taigi, ruošiantis naujam sezonui, jums tereikia vienos ilgesnės grandinėlės ir kelių skirtingų jos detalių. Visgi, jei bijote eksperimentuoti ir nežinote, kokie papuošalai jums tinka,- pelėdos, drambliai bei širdies formos aksesuarai bus puikus sprendimas. Pasirinkę šias formas būsite tikri, jog neprašovėte pro šalį, o jūsų aksesuarai atitinka aukščiausio lygio mados tendencijas. Žinoma, ne kiekviena apranga gali būti derinama su masyviais papuošalais, tad jei ieškote, ko nors šiek tiek kuklesnio – rinkitės trumpas, prie kaklo glundančias aukso grandinėles. Prie pastarųjų derinami pakabukai gali būti kaspino imitacija, vardo raidės ar net medžių siluetai. Stenkitės, jog jūsų išsirinkti pakabukai būtų išskirtiniai, turėtų reikšmę ir taptų neatsiejama aprangos detale.

Auskarai bei pakabukai šį sezoną sugrįžta su trenksmu, tad jei nenorite atsilikti nuo naujausių mados tendencijų, atkreipkite dėmesį į pateiktus patarimus ir palepinkite save naujais aksesuarais.

341
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *