Senėjimui sakome NE!

Ilgus metus mokslininkai bandė išgauti priešnuodį nuo senėjimo, rasti tą stebuklingą cheminę formulę, kuri padėtų išlikti jaunam visą gyvenimą. Stebuklai deja nevyksta taip greitai, bet mokslininkai atrado būdus, padedančius kovoti su senatve. Mezoterapija ir hialurono rūgštis padeda paslėpti senatvės požymius, nutupiančius ant mūsų kūno.

mezoterapijaHialurono rūgštis ir jos poveikis.

Šis magiškas komponentas buvo pradėtas naudoti sveikuolių šalyje – Japonijoje. Šiuo metu hialurono rūgštis naudojama tiek farmacijoje, tiek kosmetologijoje. Ir tai tik įrodo, kad šis komponentas yra itin vertingas. Hialurono rūgšties procedūros padeda atgaivinti suglebusią odą, suteikia jai elastingumo ir spindesio. Naudodamos hialurono procedūras moterys pastebi, kad oda tapo drėgnesnė, o tai yra viena paslapčių, kuri odai padeda išlikti jaunai. Išsausėję odos plotai priverčia atsirasti raukšlėms, tai ypač aktualu veido srityje.

Hialurono procedūra atliekama leidžiant itin mažus kiekius hialurono rūgšties į viršutinius odos sluoksnius. Norint pasiekti geriausią rezultatą – atlikite ne vieną procedūrą, bet procedūrų seriją. Darydami mažas pauzes tarp hialurono procedūrų. Rezultatą pastebėsite nedelsiant.

Mezoterapijos metodas ir jos rezultatai

Mezoterapija – tai labiau medicininė procedūra, nei kosmetologijos. Ši procedūra gali būti atliekama skirtingose kūno vietose – veido, pilvo, šlaunų srityse.

Mezoterapijos metu Jūsų oda pripildoma įvairių mikroelementų, kurios padeda pašalinti celiulito sankaupas, strijų matomumą ir net sumažina plaukų slinkimą, suaktyvina viršutinius odos sluoksnius.

Dažniausiai ši procedūra yra atliekama veido srityje. Tai padeda:

  • Atstatyti odos drėgmę;
  • Atsikratyti odos senėjimo požymių;
  • Paslėpti mitybos, streso ir rūkymo ypatybes veido odoje;

Po mezoterapijos procedūros kurso oda atrodo kur kas jauniau. Suglebusi oda atsitato ir atrodo daug elastingesnė bei švelnesnė. Dėl gautų tinkamų mikroelementų oda įgauna savotiško žvilgesio ir spindesio.

Tai puikus būdas atstatyti nuvargusią galvos odą ir sutvirtinti plaukus, nualintus po gimdymo, nesubalansuotos mitybos ar plaukų slinkimo. Aminorūgštys, esančios mikroinjekcijose, kurios suleidžiamos mezoterapijos metu, stabdo plaukų slinkimą, sutvirtina plaukų šaknis, praturtina juos tinkamu vitaminų kiekiu.

Mezoterapija yra puiki ir dėl strijomis nusėtų probleminių odos plotų. Tai praktiškai vienintelis efektyvus būdas sumažinti strijų matomumą. Strijų spalva ne taip ryškiai išsiskiria po mezoterapijos kurso.

742
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *