Tarp automobilių nuomos įmonių paslaugų – ir mikroautobusų nuoma

Greta įprastų lengvųjų automobilių nuomos sparčiai populiarėja ir mikroautobusų nuoma. Tai būdas keliauti lengvai ir patogiai. Šiuolaikiniai mikroautobusai gaminami itin dideli ir patogūs, su patobulintais kėbulais, taigi keleiviams patogiau į šį transportą įlipti ir iš jo išlipti. Be to, mikroautobusus gamina daugiausia Europos gamintojai, dėl to jie yra labai patogūs, ergonomiški, ekonomiški, kokybiški, rieda greitai ir tyliai. Naujuose mikroautobusuose įdiegtos naujausios technologijos, naujausios saugos sistemos, taigi kelionės tampa dar komfortiškesnės.

Kur žmonės vyksta mikroautobusais?

mikroautobusų-nuomaPirma, autobusiukų nuoma populiari tarp keliaujančiųjų po šalį. Nuomojantis mašiną ilgiau kaip dviem savaitėms, dažnai taikomos ir ženklios nuolaidos, taigi paros kaina – nuo 150 litų. Išdalinus šią sumą 9-iems žmonėms – tiek telpa į mikroautobusus, gaunamos visiškai nedidelės išlaidos, prieinamos kiekvienam. Išsinuomojus mikroautobusą, galima pavažiuoti visą šalį. Autobusiukų nuoma populiari ir tarp vykstančiųjų atostogauti į populiarius kurortus, pavyzdžiui, į Kroatiją, Ukrainą prie Juodosios Jūros, Italiją. Dažnai autobusiukais vykstama ir į kalnus slidinėti: tai kur kas pigiau, negu kad pirkti kelionę autobusu ir vykti su turistine grupe. Privalumas toks, kad galima patiems planuotis maršrutą ir patinkančiose vietovėse pabūti ilgiau, nei kad siūlo kelionių organizatoriai.

Trumpalaikė autobusiukų nuoma

Trumpam mikroautobusų nuoma pasirenkama per šeimos šventes: vestuves arba krikštynas. Į mikroautobusą telpa apie 8-9 žmones, tad jei šventė labai kukli, viename transporte gali sutilpti visi jos dalyviai. Ypač mikroautobusai praverčia, jeigu reikia keliauti tolėliau, jei reikia pervežti žmones iš vienos vietos į kitą. Mikroautobusus galima išsinuomoti ir kaip taksi su vairuotoju, pavyzdžiui, kai riekia išvežioti svečius po didelės šventės. Tokios paslaugos gali kainuoti ir gerokai pigiau negu tradicinis taksi.

Trumpalaikė mikroautobusų nuoma tinka darbo kolektyvams, kai įmonės valdžia kituose miestuose organizuoja įvairius susitikimus, seminarus, mokymus, konferencijas ir panašiai. Žinoma, galima vykti ir viešuoju transportu, tačiau tai nepatogu, be to, jeigu grįžti reikia vėlai naktį, tarpmiestinis transportas nebevažiuoja. Nedidelės išvykos sustiprina kolektyvą ir suartina žmones bendriems tikslams, todėl įmonių vadovai turėt dažniau organizuoti bendrus renginius.

Dar nepaminėta viena sritis – autobusiukų nuoma idealiai tinka mergvakariams ar bernvakariams: vienu transportu keliauti kur kas smagiau ir įdomiau, be to, per tokias šventes jaunimas mėgsta švęsti, atsipalaiduoti, tad norinčiųjų vairuoti paprastai neatsiranda. Nuomos įmonės siūlo puikią alternatyvą – mikroautobusiukus išsinuomoti iš karto su vairuotoju.

523
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *