Kelionė į sporto šventę

Mano vyresnysis brolis – mano didžiausias autoritetas. Kiek tik pamenu, jis visada sportuodavo. Kai dar abu buvome mažiukai, aš mieliau skaitydavau knygas, žaisdavau smėlio dėžėje, o brolis niekad neišlipdavo iš medžio, karstydavosi ir niekad nepavargdavo. Gaudynės, važinėjimas dviračiu, riedlentė buvo jo kasdienybė. Paūgėjęs pradėjo bėgioti tolimas distancijas, kasdien daryti įvairiausius pratimus, kilnoti svarmenis. O ne ilgai trukus atrado ir didžiausią savo pomėgi – karate. Jau kelinti metai jis nuolat dalyvauja įvairiose varžybose, o aš esu didžiausias jo gerbėjas, galintis išvardinti visus pasiekimus ir prizus. Nesu praleidęs nė vienų rungtynių, kuriose dalyvauja mano brolis. Pastarąjį kartą jis vyko į Vokietiją, ir, kas turbūt smagiausia, aš vykau kartu su juo.

mikroautobusų nuomaPasiruošimas kelionei vyko labai kruopščiai. Reikėjo apgalvoti, kokių daiktų reikia, o be kokių galime apsieiti. Kadangi kelionė vyko žemės transportu, reikėjo susigalvoti, ką veikti, kad laikas neprailgtų. Taip pat turėjome pasirūpinti maistu, kuris tiktų sportuojančiam jaunimui. Išvykimo dieną atsikėlėme labai anksti, susirinkome savo krepšius ir patraukėme link mokyklos, iš kurios kiemo turėjo prasidėti mūsų kelionė. Iki mokyklos nuo mūsų namų eiti vos keletas minučių. Jau iš toli matėme, kad mūsų kelionės draugai rikiuojasi aplink mėlynos spalvos mikroautobusą ir laukia, kol bus pakviesti vidun. Mikroautobusų nuoma pasirūpino mano brolio treneris. Jis taip pat pasirūpino ir vairuotoju, kuris sėkmingai mus nuvežė iki tikslo ir grąžino atgal. Vis negalėjau atsistebėti šiuolaikinių mikroautobusų komfortu. Vykome su Renault Master. Erdvus salonas, sėdynės tokios patogios, kad kelionės metu puikiai sekėsi ir numigti. Nors lauke spigino kaitri vasaros saulė, viduje buvo vėsu, dėlto turime būti dėkingi mikroautobuse įrengtam kondicionieriui. Teko vykti per nemažai miestų bei miestelių, tai pastebėjome, kad mašina net tik labai komfortabili, bet ir manevringa. Vokietijoje tikslą pasiekėme greitai, kokybiškai ir be jokių trukdžių. Vieningai sutarėme, kad mikroautobuso nuoma yra pats geriausias sprendimas leidžiantis į tokio tipo kelionę.

Vokietijoje tikslą pasiekėme vėlai vakare. Kupini kelionės įspūdžių ir pakilios nuotaikos, organizatorių buvome palydėti į nakvynės namus, kuriuose ir apsistojome varžybų metu. Nakvyne irgi likome nenusivylę – gavau kambarį kartu su savo broliu, gyvenome dviese. Kiekvienas kambarys turėjo savo vonios kambarį. Maitinimas buvo labai sveikas, pritaikytas sportuojančiam jaunimui.

Tai buvo mano pati geriausia kelionė iki šiol. Tikiuosi, kad ji tikrai ne paskutinė. Laukiu nesulaukiu, kol vėl sėsiu į nuomota mikroautobusiuką ir lydėsiu brolį į kitas pergalingas varžybas.

970
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *