Mintys ir citatos

Mintys ir citatos

Mintys ir citatos

Gyvenimas yra kupinas įvairiausių išbandymų ir netikėtumų, kurie paveikia ne tik tolimesnius žmogaus veiksmus, tačiau ir jo mąstymą, priverčia pergalvoti savo prioritetus, kartais netgi pakeičia gyvenimą visiškai kita linkme. Iš vyresnių žmonių dažnai girdime rimtų gyvenimiškų apmąstymų, tam tikrų patirties tiesų, tačiau retas pasinaudoja svetima patirtimi. Tad jau didelį patirties kraitį sukaupusiems žmonėms daugiau nebelieka nieko kaip tik imti popieriaus lapą ir rašyti savo ilgai brandintas ir šlifuotas mintis. Dabar tokios mintys ir citatos gali būti patalpinamos ir internete, tačiau šiuo būdu, skirtingai nei rašant ant popieriaus lapo, jūsų apmąstymus galės perskaityti daugybė žmonių, kuriems tai gali padėti sunkią akimirką.

Internete? Kodėl gi ne!

Kadangi viskas, kas egzistuoja realiame gyvenime, baigia „persikelti“ į virtualųjį – tokios mintys ir citatos, esančios įvairiausiose knygose, taip pat atsiranda ir internete. Viena iš priežasčių – prieinamumas. Knygas šiais laikais skaito tikrai nedaug žmonių, o ką jau kalbėti apie knygų pirkimą, ėjimą į bibliotekas. Internetas palengvina šią naštą, kadangi užtenka vos kelių paspaudimų klaviatūra ir jums prieš akis išnyra begalė įvairiausių knygų, eilėraščių bei posakių. Ši galimybė egzistuoja kiekvienam žmogui, kadangi šiais laikais beveik kiekvienuose namuose yra bent po vieną kompiuterį. Tai ypač patogu tiems, kurie gyvena toli nuo knygyno ar bibliotekos, taip pat ir emigrantams, kurie tokio lietuviško žodžio knygų svetimoje šalyje tikrai niekur neįsigis. Ką jau kalbėti apie itin retas knygas, kurių yra išlikę vos keli vienetai. Todėl internetas suteikia galimybę, kad visos autorių parašytos mintys ir citatos pasiektų kiekvieno skaitytojo sielos gelmes.

Visi žymiausi mąstytojai vienoje vietoje

Jau dabar galite mėgautis intelektualiais apmąstymais, kadangi visos geriausios mintys ir citatos yra surinktos į vieną vietą! Turite galimybę ne tik atrasti įdomiausių minčių lobyną, tačiau ir atsirinkti savo mėgstamiausius autorius bei jų palikimą. Tam, kad nepamirštumėte pačių nuostabiausių atrastų citatų, jūs galite užsiregistruoti šioje internetinėje svetainėje, tuomet visos jums patikusios mintys ir citatos bus įtrauktos į jūsų asmeninį sąrašą. Lyginant tai, kad knygose patikusias citatas turite pasibraukti specialiu žymekliu ar lapo kraštelyje prisiklijuoti spalvotą lapelį, čia jums to daryti nereikės, kadangi visos jums patikusios mintys nebus išmėtytos, jos bus pateikiamos vienoje vietoje. Tai yra vienas iš geriausių būdų, kaip išsaugoti visus vertingus žodžius.

Mintys pagal nuotaiką

Jaučiatės vieniši? O gal širdutę drebina meilės jausmas? Mintys ir citatos atskleidžia savo išmintį įvairiose gyvenimiškose situacijose. Jums yra suteikiama galimybė atsirinkti tik tai, ką norite skaityti, kadangi visos mintys ir citatos yra suskirstytos pagal tam tikras kategorijas, o tai duoda dar greitesnį rezultatą. Vartotojui tai ypatingai paranku, mat viskas, kas susiję su jam iškilusia problema, yra išskiriama iš daugybės informacijos, o tai reiškia daug sutaupyto laiko, kurį jis prarastų atsirinkinėdamas jam reikalingas mintis. Naudokitės tuo, kadangi kiekvienam žmogui yra reikalinga vieta, kurioje jis galėtų pasinerti į gilius apmąstymus kartu su savo mintimis.

105
5/5 ( 100% )
remiantis 2 vertinimais
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *