Mozaikinis tinkas – spalvos interjere

Spalvos ir raštai sienoms ir luboms interjere reiškia labai daug. Tik teisingai parinkus jas galima tikėtis geriausio rezultato. Žinoma prieš tai reikia išsiaiškinti ko Jūs norite: didinti ar sumažinti erdvę, suteikti šilumos ar atvėsinti ir kita. Šiuo metu itin populiarėja mozaikinis tinkas, kurio pagalba galima suteikti interjerui išskirtinumo.

mozaikinis tinkasKiekvienas iš mūsų turi savo mėgstamas spalvas. Prieš renkantis tinkamą spalvą interjerui, turite nuspręsti kokio rezultato Jūs siekiate. Jeigu patalpose, kuriose daromas remontas, reikia vizualiai suteikti daugiau erdvės ar šviesos rinkitės šviesias spalvas. Tam puikiai tiks įvairių atspalvių balta, kreminė, švelniai rožinė ar gelsva spalva. Jeigu patalpos erdvios, tuomet galima rinktis įvairias patinkančias spalvas. Tiks tiek pastelinės, tiek ir tamsios spalvos. Taip pat reikia žinoti, kad mozaikinis tinkas turi įvairių spalvų, kurios gali vizualiai suteikti reikiamą efektą. Pavyzdžiui, šaltos spalvos ir įvairūs atspalviai sienas tolins. Tokios spalvos tinka saulėtuose kambariuose, kur šilumos pakanka ir norima sukurti vėsumo įspūdį. Puikiai tiks mėlyna spalva ir įvairūs jos atspalviai. Norite jaukaus kambario? Šilumos ir jaukumo suteiks įvairūs šilti tonai: geltona, raudona, oranžinė. Dauguma luboms renkasi baltą spalvą. Tai yra taip įprasta, kad apie kitas spalvas net nesusimąstoma. Balta vizualiai didina erdvę tarp grindų ir lubų. Toks pasirinkimas praktiškas mažose erdvėse, kuriose lubos yra neaukštos. O štai didelės erdvės patalpose galima eksperimentuoti. Mozaikinis tinkas luboms gali būti parenkamas reikiamų spalvų. Nebūtina visų lubų dengti balta spalva, galima derinti tam tikras spalvas, kurios parenkamos sienoms. Taip pat galima pasirinkti tik tam tikrą kitos spalvos derinį ar detalę.

Dar viena gudrybė naudojant mozaikinį tinką gali būti naudojama tuomet, kai norima akcentuoti tik vienos sienos dalį. Jai galima parinkti kitą spalvą, nei visų likusiųjų. Teisingai parinkus spalvas kambarys vizualiai taps ilgesnis ar platesnis. Kartais pasirenkamas ir neįprastas būdas, kuomet visos sienos dažomos įprastais dažais, o viena siena yra dengiama mozaikiniu tinku. Toks būdas tiks tiek norintiems išskirtinumo, tiek ir tiems, kurie bijo visas sienas dengti šia medžiaga.

Kiekvieną spalvą rinkitės ypatingai atidžiai, nes mozaikinis tinkas yra ilgaamžė medžiaga. Spalvos turi sukurti jaukumą namuose, jos neturėtų Jūsų trikdyti. O po remonto galėsite džiaugtis kokybiškomis sienų ir lubų dangomis, ir dar daug metų neteks galvoti apie taip nemėgstamus remonto darbus.

855
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *