Kruopščiai išrinkti naktinukai – geriausia dovana mylimajai

Tenka pripažinti, kad vyrai, norėdami savo širdies damai išrinkti tinkamą dovaną, kamuojasi toli gražu ne valandą ir ne dvi. O kiek dar laiko užtrunka svarstymai, ką gi padovanoti: ar papuošalą, ar kvepalus, ar, galų gale, čekį į grožio saloną ar soliariumą. Šį kartą pateiksime kelis konstruktyvius patarimus tiems, kurie savo mylimosioms nusprendė dovanoti apatinio trikotažo gaminius.

naktinukaiNuspręskite, kur pirksite apatinį trikotažą. Tikriausiai matėte, kad apatiniai drabužėliai, peniuarai, naktinukai ir kiti moteriški daikteliai pardavinėjami ir įprastuose prekybos centruose. Tačiau kodėl pirkti čia nepatariame? Priežasčių yra kelios. Pirma, prekybos centrai nėra specializuotos parduotuvės, todėl čia prekiaujama abejotinos kokybės gaminiais. Paprastai prekybos centruose apatinių drabužių galima nusipirkti tikrai pigiai – tokie dovanai visiškai netinka.

Antra, lietuviškuose prekybos centruose nerasite konsultantų, nusimanančių tik apie tos rūšies prekes. Visa informacija, kurią galėsite gauti – tai tik kur yra apatinių drabužių skyrius. Taigi bus labai sudėtinga parinkti tinkamos spalvos, dydžio, audinių apatinius drabužėlius.  Tad geriau lankykitės specializuotose apatinių drabužėlių parduotuvėse – čia jus aptarnaus malonios ir savo darbą gerai išmanančios konsultantės. Jos patars, kas labiausiai patinka moterims ir merginoms, kokių rūšių prekės yra universalios ir dažniausiai perkamos. Dar geriau – dovanas mylimosioms pirkite internetu. Čia taip pat galėsite pasikonsultuoti, parašyti žinutę į specialią kontaktų formą. Be to, nereikės bejėgiškai blaškytis po apatinių drabužių parduotuvę ir bandyti suvaidinti, kad kažką išmanote apie moterišką apatinį trikotažą.

Išsiaiškinkite, kokio dydžio apatinius dėvi jūsų mergina ar žmona. Tiesiog slapta, kai mylimoji nematys, pagvildenkite jos apatinių drabužėlių asortimentą. Paprastai liemenėlės, kelnaitės ir naktinukai žymimi skirtingai: liemenėlės sunumeruojamos raidėmis nuo A iki E. A raidės liemenėles dėvinčios moterys – labai mažos krūtinės savininkės, tuo tarpu dėvinčios E dydžio liemenėlę gali didžiuotis įspūdingo dydžio krūtine. Kelnaitės ir naktiniai marškiniai paprastai žymimi S, M arba L raidėmis. S reiškia „small“ (mažas dydis), M „medium“– vidutinis, o L „large“ – didelis. Kai kurie drabužėliai būna pažymėti ir XS arba XL dydžiais – jie tinka arba itin lieknoms, arba kiek apkūnesnėms merginoms ir moterims. Taigi sudėtingiau išrinksite liemenėles, o prašauti renkant kelnaites bei naktinukus neturėtumėte.

Būtinai paimkite čekį. Jei drabužėlius perkate įprastoje parduotuvėje, būtinai paimkite čekį ir pasiteiraukite, per kiek laiko netikusią prekę bus galima grąžinti arba pakeisti kita. Tas pats galioja, jei apatinis trikotažas ar naktinukai perkami internetu: atidžiai perskaitykite taisykles, grąžinimo sąlygas bei visą kitą jums aktualią informaciją. Kokybiškas apatinis trikotažas kainuoja toli gražu ne kelis litus, tad turite būti tikri, kad tai, ką išrinkote, jūsų mylimajai tikrai tiks ir jūsų kruopščiai rinkti gaminiai bus mylimi ir dėvimi, o ne gulės atokiausiame spintos kamputyje. 

796
4/5 ( 80% )
remiantis 1 vertinimu
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *