Naktinukai ir chalatas

Šiandieninė rinka gali pasiūlyti daugybę drabužių, tarp jų – ir apatinius drabužėlius. Moterys juos renkasi atsižvelgdamos ne tik į kokybę, bet ir į kainą. Pavyzdžiui, ieškoma prekių, kurios būtų santykinai pigios ir gražios, tačiau apie kokybiškus audinius pagalvoja toli gražu ne visos. Kasdieniai naktinukai paprastai siuvami iš tokių pluoštų kaip medvilnė, modalas ir bambukas. Šios medžiagos yra natūralios kilmės, taigi jos gerai sugeria drėgmę, oda, apsivilkus šios rūšies audinius, kvėpuoja, be to, medvilnę galima skalbti aukštesnės temperatūros vandenyje, iki 60 laipsnių.

naktinukai-ir-chalatasTačiau medvilnės, modalo bei bambuko pluošto drabužėliai nėra tokie elegantiški, nes medžiaga neblizga. Žinoma, šiuolaikinė rinka gali pasiūlyti ir labai dailių, nėriniais padabintų, siuvinėtų naktinukų, kurie nė iš tolo neprimena anksčiau buvusių populiarių plačių naktinių marškinių. Be to, medvilnė, maišyta su elastanu, įgauna naują tekstūrą, taigi geriau tamposi, o ir medžiagos išvaizda kiek pakinta.

Tinkama medžiaga naktinukams – tai viskozė. Ji gaminama iš dalies iš natūralaus medžio puošto, dėl to kūnas geriau kvėpuoja, tai yra tokia medžiaga yra laidi orui. Ypač viskozės naktinukai tinka vasarą, nes toks drabužėlis ir šiek tiek vėsina kūną, suteikia malonų pojūtį, su viskozės drabužiais ne taip karšta. Viskozė kaip ir medvilnė maloniai priglunda prie kūno, yra švelni ir minkšta. Taip pat naktinukai gali būti gaminami ir iš kitų medžiagų, pavyzdžiui, šilko. Šilkinis chalatas – tikra puošmena, taigi ir šių chalatėlių kainos toli gražu nėra žemos. Tačiau kai kurie vyrai laiko prestižo reikalu savo damoms padovanoti dailų šilkinį chalatėlį arba dailius, švelnius naktinukus.

Šiuolaikiniai naktiniai rūbeliai bei dailūs chalatėliai primena labiau sukneles, nei miegui ir laisvalaikiui skirtus drabužius, nes yra be galo gražūs, stilingi, pasiūti iš kelių spalvų, dekoruoti, kaip jau minėta, nėriniais, siuviniais, papuošti kaspinėliais. Be to, juose įsiūtos ir papildomos pagalvėlės, pakeliančios krūtinę. Gerai parinkti naktinukai gali padėti paslėpti figūros trūkumus. Juk kiekviena moteris ir mergina net ir miegodama nori jaustis graži ir seksuali.

Chalatas – tai tas rūbelis, į kurį taip malonu įsisupti vėsesniais vakarais arba ką tik išlipus iš vonios. Paprastai turima dvejus chalatus: vienas skirtas vasarai, o kitas, šiltas, šaltajam metų sezonui. Chalatai paprastai gaminami ir medvilnės, poliesterio arba jau minėtojo šilko, juos pasirinkti kiekviena mergina ir moteris gali pagal poreikius. Aišku viena – chalatas yra ta prekė, kurią vyras savo mylimai moteriai parinkti gali daug lengviau, nei kad kitų rūšių trikotažą.

489
5/5 ( 100% )
remiantis 1 vertinimu
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *