Naudoti traktoriai – kuo jie patrauklūs?

Traktoriai

Naudoti traktoriai

Šiuolaikinis ūkininkavimas tiesiog nebeįsivaizduojamas be traktoriaus: juo sėjama, ariama, vėliau nuimamas derlius ir taip toliau. Traktoriai labai palengvina darbus – viskas automatizuojama ir atliekama kur kas greičiau. Tačiau ūkininkai dažnai svarsto, ar įsigyti naujus, ar dėvėtus traktorius. Naudoti traktoriai yra pigesni – tai vienas pagrindinių jų privalumų. Jei norima įsigyti naudotą traktorių, geriausia rasti įmonę, kuri bendradarbiauja su užsienio šalimis ir gali pasiūlyti kokybiškų traktorių. Žemės ūkio technika pagal užsakymą bus atgabenama iš Vakarų Europos šalių. Įmonės, plėtojančios šį verslą, sudaro sutartis su tam tikrais ūkio subjektais, įmonių atstovai užsienyje dalyvauja technikos aukcionuose, naudotą žemės ūkio techniką perka pardavimo aikštelėse. Taip įsigyta technika yra pigesnė, nei kad perkama iš perpardavinėtojų Lietuvoje – šiuo atveju geriausia kreiptis tiesiai į bendrovę.

Užsisakius norimą VALTRA, CASE, BOBCAT, HOLLAND ar kitų gamintojų traktorių, jo ieškoma Olandijoje, Vokietijoje, Italijoje ir kitose šalyse. Neradus pageidaujamo modelio traktoriaus, pasiūlomas panašios kokybės traktorius ar kita žemės ūkio technika. Prieš pristatant traktorių užsakovui, transporto priemonės nuodugniai patikrinamos, o pristačius suteikiama garantija ir pogarantinis aptarnavimas. Tik taip ūkininkai gali jaustis saugūs ir įsigiję kokybišką transporto priemonę. Ūkininkaujantiems žmonėms svarbu, kad jų sunkusis transportas nesugestų pačių darbų įkarštyje, kai reikia nuimti derlių, tad vakaruose gaminami traktoriai yra išties ilgaamžiai.

Traktoriai parduodami ne tik ūkininkams, bet ir tiems žmonėms, kurie dirba statybų sektoriuje, atlieka miško darbus. Jiems suteikiama galimybė įsigyti įrenginių miško darbams, statybinių traktorių bei ekskavatorių, mini ekskavatorių ir krautuvų.  Taip pat tokia veikla užsiimančių įmonių asortimente – ir traktorių padangos. Tai specifinės, itin didžiulės ir tvirtos padangos, taigi prireikus jų įsigyti išties sunku. Įmonė „Tovera“ pritaikys jūsų turimam traktoriui tinkamas padangas, o jei tokių neturės Lietuvoje – skubiai suras ir parsiųs iš įmonių ar privačių užsienio ūkininkų.

Visi, kuriuos domina naudoti traktoriai, žmonės domisi, kaip greitai reikiama transporto priemonė bus surasta ir pristatyta į jų namus. Traktorių paieška užsiimančių bei traktoriais prekiaujančių įmonių darbuotojai teigia, kad konkretūs pasiūlymai suformuojami per vieną ar dvi paras nuo užklausos gavimo. Vėliau atliekama paieška, kuri užtrunka apie savaitę-dvi. Tačiau beveik visais atvejais klientai užtikrinami, kad paieškos procesas neužsitęs ilgiau nei 30 dienų ir užsakytasis traktorius atkeliaus techniškai tvarkingas. Nauju traktoriumi reikėtų pasirūpinti iš anksto, nes, artėjant žemės ūkio darbų sezonui, padidėja klientų srautas ir luktelėti gali tekti ilgėliau nei įprasta.

290
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *