Nauji butai Vilniuje – ilgalaikė investicija

Jei svarstote, kokį butą rinktis: naujos ar senos statybos name, turbūt vienareikšmiškai galima būtų atsakyti, kad verčiau rinkitės naujos statybos butą. Nauji butai Vilniuje, žinoma, kainuos brangiau nei įrengti prieš 20 metų, tačiau naudos gausite daugiau.

Nauji butai VilniujeKlausite, kodėl? Viskas labai paprasta. visų pirma, bankai linkę suteikti didesnę paskolą būstui tiems, kurie perka butą naujos statybos name. Senos statybos butai, per tą laikotarpį, kol mokate paskolą, dažnai gerokai nuvertėja, be to, niekas negali būti tikras, kokia namo, statyto 1970 metais, ateitis.  Naujos statybos butai Vilniuje dažnai parduodami dalinai įrengti, todėl galima susikurti savo namus tokius, apie kokius visada svajojote. Nereikės lupti tapetų, nuimti laminato ar parketo – viską pradėsite nuo pradžių, o tai, kaip suprantate, dažnai būna daug paprasčiau nei keisti tai, kas jau padaryta.

Nauji butai Vilniuje paprastai būna patogiose vietose, iš kurių nesudėtinga nuvažiuoti į miesto centrą ar į kitą norimą vietą. Kartais, žinoma, rajonuose, kurie dar tik statomi, iš pradžių susisiekimas nebūna pats geriausias, tačiau laikui bėgant viskas išsisprendžia. Be to, dažnai automobilių aikštelės būna didesnės nei senos statybos namų, nes seniau nebuvo paskaičiuota, kad viena šeima gali turėti ir daugiau nei vieną automobilį.

Kai kurie žmonės, norėdami investuoti, nusiperka naujos statybos butą ir jį nuomoja. Naujos statybos butų kainos paprastai būna didesnės, taigi, išlošiama daugiau. Be to, naujos statybos butai Vilniuje paprastai būna erdvesni, jų išplanavimas įdomesnis, ir galima daugiau "interpretuoti", kuriant savo namus.

Žmonės, gyvenantys senos statybos namuose, dažnai skundžiasi įvairiais nemalonumais, pavyzdžiui, dėl kažkur trūkusių vamzdžių dingsta vanduo, ar, pavyzdžiui, sugenda liftas, o lipti laiptais nėra labai malonu, nes laiptinės purvinos, baisiomis sienomis, ir laiptinėje visada tamsu. Naujos statybos namuose su tokiomis problemomis susiduriama daug rečiau. Be to, naujos statybos butuose šildymas kainuoja daug pigiau nei senos statybos butuose.

Nors iš pradžių gali atrodyti, kad nauji butai Vilniuje  pernelyg brangūs, tačiau pabandykite pasiskaičiuoti, kiek per 20 ar 30 metų (priklausomai nuo to, kokiam laikotarpiui imate paskolą) sumokėsite už buto šildymo naujos ir senos statybos bute. Apskaičiuokite butų kainų skirtumą. Tikėtina, kad nustebsite, jog vis dėlto labiau apsimoka pirkti naujos statybos butą. Tai – tikrai puiki investicija tiems, kurie gyvena ne tik šia diena, bet ir žvelgia į ateitį.

763
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *