Nauji butai Zveryne, Vilniuje: privalumai ir trūkumai

Ne vienas, norintis įsigyti savo būstą, susimąsto – rinktis naujos ar senos statybos butą? Ir vienas, ir kitas variantas turi savų privalumų bei trūkumų, taigi, kyla klausimas, ar nauji butai Zveryne – geriausias pasirinkimas?

Nauji butai zveryne vilniujeSunku vienareikšmiškai atsakyti, nes gana dažnai renkantis butą kaina tampa vienu svarbiausiu kriterijumi. Senos statybos butai kainuoja pigiau, todėl manoma, kad tai galėtų būti geriausiu pasirinkimu, jei norima įsigyti būstą itin palankia kaina. Vis dėlto, bankai paprastai gali suteikti didesnę paskolą tiems, kurie planuoja įsigyti naujos statybos butą. Be to, naujuose butuose šaltuoju metų laiku sąskaitos yra mažesnės, todėl su laiku kaina išsilygina, ir permoka tikrai nėra tokia didelė.

Žmonės, kurie įsigijo naujos statybos butus, daug rečiau po kurio laiko ima ieškotis kito buto. Taip nutinka dažniau, kai pasirenkami senos statybos butai – po kurio laiko norisi kažko naujesnio, taigi, tenka ieškotis kito buto.

Nauji butai Zveryne Vilniuje paprastai būna tokiose vietose, iš kur patogu nuvykti į miesto centrą bei kitus Vilniaus rajonus. Taigi, neverta rūpintis, kad nuvykti į tam tikras vietas bus nepatogu. Kartais naujos statybos butai parduodami naujai statomuose rajonuose, ir laikinai gali būti nepatogu vykti visuomeniniu transportu, tačiau su laiku ši problema išsisprendžia.

Nauji butai gali būti dalinai arba visiškai įrengti, taigi, galite pasirinkti, koks variantas jums atrodo patrauklesnis. Taip pat gana svarbus ir buto išplanavimas – paprastai naujos statybos namų butai zveryne išplanuoti kur kas patraukliau, tad tenka daryti mažiau ženklių pokyčių.

Kartais skundžiamasi, kad naujos statybos namuose tenka kęsti triukšmą, kurį kelia naujai atsikraustę kaimynai, tačiau tai nėra išvengiama – jei namas dar nėra visiškai apgyvendintas, kurį laiką gali tekti pakentėti, kol visi kaimynai įsikurs. Žinoma, tai tėra laikinas dalykas, tačiau gali sukelti šiokių tokių nepatogumų.

Bendrai paėmus, nauji butai yra geresnis pasirinkimas, nei rinktis senosios statybos būstą, nors gali ir atrodyti, kad šioje vietoje galima sutaupyti, tačiau senas pastatas yra senas: niekada negali žinoti, kada išlys amžiaus įtakojamos problemos – pelėsis, sienų trūkinėjimas, vamzdžių trūkimas ir kiti probleminiai veiksniai. Naujos statybos namai dažniausiai yra kur kas geriau prižiūrimi, nei prieš daug metų statyti daugiabučiai. Todėl naujam būtų kvartale yra atsakingi asmenys, kurie rūpinasi, kad žmonėms nekiltų papildomų problemų ir nepatogumų, susijusių su būstu ir aplinka.

Kitas dalykas, kuri noriu paminėti apie senus daugiabučius – ten labai daug senų žmonių. Naujuose namuose gyvena visai kitoks kontingentas – jaunos šeimos. Todėl tai taip pat gana svarbi detalė, kuri gali palengvinti apsisprendimą.

Jei kalbėtume apie Vilnių, tai šiuo metu dygsta nemažai naujų daugiabučių kvartalų. Tačiau dalis yra statomi tiesiog ten, kur atsiranda laisvos vietos. Visai kitokia situacija yra Zveryne, kur statomas zverynonamai.lt projektas, tai išties geroje vietoje įsikursiantis naujų butų kvartalas.

Skirtumai yra labai dideli. Seni butai yra atgyvenę ir tas labai jaučiasi, naujuose namuose niekas negyveno, todėl galite patys juos kurti, būti tikri ir vieninteliai šeimyninkai.

Naujos statybos namų automobilių stovėjimo aikštelės yra didesnės, todėl netenka rūpintis, kur pasistatyti savo automobilį.

Taigi, naujos statybos butai Vilniuje parduoda turi savų privalumų bei trūkumų, tačiau pastarieji yra pakankamai menki, lyginant su senos statybos butais. Naujos statybos butų privalumai nustelbia trūkumus, todėl drąsiai galima teigti, kad tai – geriausias pasirinkimas.

913
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *