NT projektai Vilniuje – ką renkasi pirkėjai?

NT VilniusNekilnojamojo turto rinka – sparčiai besivystanti sritis. Ypatingo pirkėjų dėmesio sulaukia nauji NT projektai sostinėje. Tiesa, vieni daugiabučiai vertinami palankiau, kiti sulaukia mažesnio dėmesio. Ekspertai teigia, kad bene svarbiausią vaidmenį čia atlieka gyvenamasis mikrorajonas, pvz., NT projektai Naujamiestyje realizuoti struktūriškai patogioje miesto zonoje, iš kurios nesunkiai pasiekiamas Vingio parkas ir Vilniaus senamiestis, šalia daugiabučių yra patogiai išplanuotos viešojo susisiekimo stotelės, aplink – daug lankytinų vietų, pvz., kino teatras, sporto klubas, įvairios kavinės, barai, didieji prekybos centrai.

Gyvenimas centre ar užmiestyje?

Sostinės gyventojai vertina pulsuojantį miesto ritmą ir niekada nemiegančias gatves, tuo pačiu nepamiršdami privatumo ir tylos. Šiuo atžvilgiu minėtasis Naujamiestis taip pat turi neginčijamų privalumų – daugiabučiai įkurti kiek atokiau didžiųjų miesto gatvių, o ramios pasivaikščiojimų zonos, vidinis kiemas, tyli ir rami aplinka leidžia mėgautis maloniu laisvalaikiu su šeima ir artimaisiais. Pageidaujantys maksimalios tylos ir ramybės paprastai renkasi daugiabučių projektus ar nuosavus namus, esančius toliau nuo miesto. Vis dėlto, gyvenimas užmiestyje daugeliui šeimų atrodo nepatogus – visų pirma, sunkėja susisiekimas su svarbiausiais miesto objektais, darboviete, vaikų mokyklomis ar darželiais. Be to, Vilnius garsėja gana didelėmis transporto spūstimis piko metu, todėl kelionė per miestą gali pareikalauti didelės kantrybės.

Kai atrodo šiuolaikiniai nekilnojamojo turto projektai?

Nekilnojamojo turto ekspertai pastebi, kad šiuolaikiniam sostinės gyventojui svarbu ir gyvenamosios erdvės saugumas, patogus jos išplanavimas, pvz., vis daugiau pirkėjų domisi, kur jie galės palikti savo automobilius, ar naujasis NT projektas turi privačią automobilių stovėjimo aikštelę ir pan. Jaunos šeimos daug dėmesio skiria vaikų saugumui, galimybei žaisti kieme. Siekdami realizuoti minėtuosius lūkesčius, daugelis vystytojų, pvz., NT projektas Naujamiestyje, siūlo racionaliai išplanuotą gyvenamąją erdvę su vidiniais rakinamais kiemais, lavinamosiomis vaikų žaidimų aikštelėmis, lauko treniruokliais ir poilsio zonomis suaugusiems. Paprastai nauji projektai turi ir patogias požemines automobilių stovėjimo aikšteles ir antžeminės vietas, visa gyvenamoji teritorija stebima vaizdo kameromis, gyventojus saugo rakinamos laiptinės su telefonspynėmis.

1298
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *