Vandens ir oro reikšmė mūsų sveikatai

Kiekvienas turėtumėme rūpintis savo ir artimųjų sveikata. Tačiau dažnai nutinka taip, kad sveikatą suprantame ribotai, o ja rūpintis pradedame tik susirgus. Dažnai nesusimąstome, kad yra labai svarbu kokį vandenį naudojame ir kokiu oru kvėpuojame.

Vandens reikšmė mūsų sveikatai

nugeležinimo filtraiNorėdami jaustis sveiki ir turėti daug energijos organizme turime palaikyti skysčių pusiausvyrą. Tačiau net jei suvartosime 2-3 litrus vandens per dieną, tai nereiškia, kad busime sveiki. Labai svarbu, kad gertume kokybišką ir neužterštą vandenį. Gerdami užterštą vandenį rizikuojate užsikrėsti įvairiomis ligomis, todėl pasirūpinti jo kokybe yra būtina. Dažnai užteršto vandens požymius galime pamatyti iš spalvos, specifinio kvapo ar skonio. Tačiau net jei nepastebime prastos vandens kokybės, patartina išsitirti vandenį, kuri naudojate.

Gera žinia yra ta, kad net jei jūsų vanduo yra užterštas, ji tinkama naudoti galite padaryti įsirengę vandens valymo filtrus. Per didelis geležies ir mangano kiekis yra dažniausia su prasta vandens kokybe susijusi problema. Todėl vandens valymui dažniausiai yra naudojami nugeležinimo filtrai. Padidėjusį vandens geležies kiekį rodo šie požymiai: rudas vanduo, kuris įgauna metalo skonį, ant indų, vonios, unitazo atsiranda rudų dėmių ir panašiai. Padidėjęs mangano kiekis yra tuomet, kai pajuntame pablogėjusį vandens skonį, po ilgesnio kiekio atsukus vandenį bėga juodas vanduo. Šią problemą puikiai išspręs nugeležinimo filtrai. Tačiau patartina nelaukti kol pasimatys akivaizdūs užteršto vandens požymiai ir reguliariai jį tikrinti. Taip būsite užtikrinti, kad nekenkiate savo ir artimųjų sveikatai.

Oro reikšmė mūsų sveikatai

Oras taip pat kaip ir vanduo daro tiesioginę įtaka mūsų sveikatai. Švarus ir geras oras sukuria tinkamą aplinką tiek darbui tiek poilsiui. Mus visus itin veikia šie veiksniai susiję su oru: temperatūra, slėgis ir drėgmė. Tad jei norite mėgautis jūsų poreikius atitinkančiais oro rodikliais, įsirenkite oro drėkintuvą. Oro drėkintuvai turi išties daug privalumų. Pirmiausia išlaiko norimą drėgmės lygį, kurio intensyvumą galite pasirinkti patys, priklausomai nuo oro temperatūros, metų laiko ir panašių priežasčių. Oro drėgmė yra itin svarbi, norint jaustis gerai ir turėti energijos. Oro drėgmę palaikyti itin svarbu šaltuoju metų laiku, nes šildymo metu oras tampa itin sausas. Oro drėkintuvai užkerta kelia sauso oro susidarymui, todėl namuose normalizuojasi drėgmės lygis bei tampa lengviau kvėpuoti.

Taigi, kokybiškas vanduo ir tinkamas oro drėgmės lygis daro tiesioginį poveikį žmogaus sveikatai ir savijautai. Naudojant kokybiška vandenį ir kvėpuodami švariu oru, turėsime daugiau jėgų bei būsime žvalesni ir sveikesni.

837
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *