Priemonės nuo plaukų slinkimo: kokias pasirinkti?

Visos moterys ori būti gražios, o plaukai – viena jautriausių moterų temų. Visos nori gražių, lengvai sutvarkomų plaukų, tačiau tikrai ne visos gali pasigirti gražiais plaukais ir pakankama plaukų apimtimi. Plaukų slinkimas – vienas didžiausių moterų priešų, tačiau su šia problema susiduria ir vyrai, ypatingai vyresniame amžiuje. Atrodytų, kad yra daugybė priemonių, padedančių kovoti su plaukų slinkimu, tačiau atrodo, kad tos vienintelės priemonės, kurios reikia, dar nėra. Kodėl taip yra, kad  nuo plaukų slinkimo ne visada padeda ir patys brangiausi produktai? Ar dar nėra išrasta tokia stebuklinga priemonė nuo plaukų slinkimo, kuri galėtų padėti visiems?

nuo plaukų slinkimoKadangi kiekvienas esame labai individualus, taigi, negali būti vienos universalios priemonės, padedančios kovoti su šia problema. Visi mes klystame, ieškodami tos "stebuklingos" priemonės, esame pasiruošę sumokėti krūvas pinigų, jei tik pasieksime norimą rezultatą. Čia ir darome didžiausią klaidą: kartais gali padėti tiesiog galvos masažas ar mitybos koregavimas, o tai, galima sakyti nieko nekainuoja palyginus su kosmetikos priemonių kainomis, kurias esame pasirengę sumokėti. Galvos masažas  gerina kraujotaką, todėl labiau aprūpinama krauju, o tai, be abejo, turi didelę įtaką plaukų augimui.

Kai tik pastebite, kad plaukai slenka labiau nei įprastai, iš karto susirūpinkite ir pradėkite ieškoti jums tinkamų priemonių. Kuo greičiau susiimsite, tuo greičiau pavyks įveikti šią problemą. Tačiau, sakysite, kokias priemones geriausia rinktis? Kiekvienam individualiai. Vieniems labiausiai padeda šampūnai nuo plaukų slinkimo, kitiems – maisto papildai, dar kitiems – įpročių pokyčiai ir t.t. Niekam ne paslaptis, kad stresas gali būti įvairiausių susirgimų priežastis, plaukų slinkimas – taip pat ne išimtis. Taip pat plaukai gali pradėti slinkti ir todėl, kad su maistu gaunate nepakankamą kiekį maistinių medžiagų, taip pat tai gali lemti ir rūkymas ar alkoholio vartojimas. Pirmiausia įvertinkite, kas galėjo lemti plaukų slinkimą ir imkitės priemonių. Jei galite pridėti ranką prie širdies ir pasakyti, kad tikrai sveikai maitinatės, nepatiriate streso, nerūkote ir nepiktnaudžiaujate alkoholiu, tuomet pradėkite ieškoti priemonių nuo plaukų slinkimo. Parduotuvėse tikrai galite rasti platų tokių priemonių pasirinkimą: šampūnų, serumų, kapsulių ir t.t., tačiau, jei baiminatės dėl neaiškios produktų sudėties galite pabandyti liaudiškas priemones, pavyzdžiui, dilgėlių nuovirą, kuriuo reikėtų skalauti plaukus, tačiau, sunku pasakyti, ar tai bus veiksmingiau nei parduotuvėse siūlomų produktų naudojimas.

792
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *