Pagalba kelyje 24/7

Visi norime jaustis saugiai kiekvienoje gyvenimo akimirkoje. Ne išimtis ir kelionės automobiliu. Tačiau neretai pasitaiko nemalonių situacijų kurios visiškai nuo mūsų nepriklauso. Tai netikėti gedimai kelyje. Automobilis yra labai sudėtinga mechanizmų sistema. Kuo intensyviau ir ilgiau transporto priemonė eksplotuojama, tuo didesnė gedimų tikimybė. Oficialus, vidutinis Lietuvos automobilių amžius (2011 metų duomenimis) – 15 metų. Tokia Lietuvos automobilių parko situacija privertė sparčiai plėtotis pagalbą kelyje paslaugas teikiančioms įmonėms.

Pagalba kelyjeŠiomis dienomis pagalba kelyje tai savaime suprantama paslauga prieinama betkam ir betkurioje Lietuvos vietoje. Nesvarbu kas Jums atsitiks, Jūs visada galite pasitikėti techninės pagalbos specialistais. Net ir visiškai nauji bei techniškai tvarkingi automobiliai negali būti apsaugoti nuo padangų ar ratų defektų, elektronikos gedimų ar neapdairaus vairuotojų elgesio kelyje.

Kaip elgtis įvykus gedimui, avarijai ar nuvažiavus nuo kelio? Visų pirma nusiraminkite ir stenkitės nesijaudinti. Jaudulys dažnai priverčia žmonės elgtis neadekvačiai, nugramzdina juos į šoko būseną, kurioje niekas negali priimti tinkamų sprendimų. Jei automobilio defektas nedidelis ir Jūs sugebate jį nustatyti – pasistenkite sutaisyti automobilį patys. Tačiau, jeigu Jums stinga žinių, gebėjimų, įrankių arba jeigu automobilio gedimas yra kritinis – kuo skubiau kvieskite techninę pagalbą. Prieš skambindami pasistenkite kaip įmanoma tiksliau nustatyi Jūsų būvimo vietą. Pagalba kelyje atvyks per 1 – 4 valandas nuo iškvietimo. Šios tarnybos telefono numerį galite rasti internete, arba transporto priemonės draudimo sutartyje. Atvykę specialistai, Jūsų nurodymu, gali pristatyti trūkstamo kuro, atsarginį akumuliatorių ar ratą bei atlikti smulkius remonto darbus kelyje. Jei automobilio sutaisyti neįmanoma, jis tučtuojau gabenamas į autoservisą specialiai automobilių transportavimui pritaikytu vilkiku ar velkant standžiąja vilktimi. Taip pat techninė pagalba kelyje visada ištrauks automobilį nuvažiavus nuo kelio ir pasirūpins, kad juo galėtumėte saugiai pasiekti kelionės tikslą.

Taigi, kad ir kur keliautumėte, kad ir kokį automobilį vairuotumėte, visada galite jaustis saugiai. Atsiradus nemaloniai situacijai kelionėje jumis pasirūpins pagalba kelyje. Ši tarnyba budi 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę ir yra visada pasiruošusi padėti betkokioje situacijoje.

867
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *