Ypatingi greitųjų kreditų pasiūlymai Jums

Paskolos nuo 18 metų

Jei jūs esate nepilnametis, paskola jums nebus suteikiama. Turbūt tai nieko labai ir nenustebins. „Paskolos nuo 18 metų“ – tai visų kredito bendrovių politika. Ir nepulkite purkštauti ar būti nepatenkintu – tai ne tik teisinga, bet ir neišvengiama. Panagrinėkime, kodėl.

Paskolos nuo 18 metų

Paskolos nuo 18 metų

Nepilnamečiai asmenys visada (išskyrus išimtinus atvejus) yra priklausomi nuo tėvų. Ir tai normalu, juk jie dar eina į mokyklą ir nėra pakankamai subrendę, kad galėtų patys save išlaikyti. Jie priklausomi nuo savo tėvų ne tik finansiškai, bet dažnai ir psichologiškai, nes, kad ir kaip bebūtų sunku tai pripažinti, jie dar nėra pajėgūs patys savarankiškai priimti kai kuriuos sprendimus.

O juk paskolos nuo 18 metų – tai finansinis įsipareigojimas. Būtent, įsipareigojimas. Paaugliai (deja, tenka pripažinti, ir kai kurie suaugę) mato „linksmąją“ paskolos pusę, traktuodami ją kaip lengvai gaunamus pinigus, kuriuos galima išleisti ten, kur labiausiai norisi: ir nesvarbu, ar tai būtų nauja suknelė, ar dviratis, ar išmanusis telefonas, ar planšetinis kompiuteris. Pinigai be galo greitai prapuola, bet lieka skola, kuri kabo virš galvos kaip Damoklo kardas.

O skolos, kaip žinia, turi būti grąžintos… Nepilnamečiams tai būtų per didelė problema. Todėl finansinius klausimus tegul sprendžia tie, kurie ir turi tai daryti – suaugusieji. Jiems paskolos nuo 18 metų visada yra suteikiamos, nes amžius – tikrai ne kliūtis. Jei jie ir negauna paskolos, tai tikrai dėl kitų priežasčių, iš kurių dažniausia – bloga kredito istorija. Todėl, jei jums reikia pinigų, bet kredito bendrovė jums jų neskolina, nepulkite skųstis, kad kreditas nuo 18 metų jums turi būti suteikiamos! Nes jos yra suteikiamos tikrai ne visiems. Jei kada nors anksčiau (kad ir prieš penketą metų) buvote pasiėmęs kreditą, bet kredito bendrovė turėjo gerokai pavargti, kol pinigus iš jūsų atgavo, jums labai nepasisekė. Jūs ne tik turėjote sumokėti didžiulius delspinigius, bet netinkami jūsų veiksmai buvo užregistruoti ir dabar kaip antspaudas jus visur lydės. Nes ši informacija nėra slapta, bet priešingai, nesunkiai prieinama asmenims, kurie jums galėtų suteikti paskolą.

Todėl jei jūs esate ką tik pilnametystės sulaukęs asmuo, kuris, žinodamas savo teises, aukštai iškelta galva kreipiasi į kredito bendrovę, reikalaudamas paskolos nuo 18 metų, prieš skubotai pasirašydamas dokumentus, pirmiausia gerai pagalvokite apie savo veiksmų pasekmes. Kaip ir minėjome, labai lengva „suteršti“ savo reputaciją, bet štai vėl iš naujo įgyti pasitikėjimą – kur kas sunkiau.

37
4.67/5 ( 93% )
remiantis 3 vertinimais
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *