Patalynė, patalynės komplektas

Jei artimiausiu metu ketinate atnaujinti savo namus, neaplenkdami ir miegamojo, ko gero Jums aktualus ir tas klausimas, kokia gi patalynė tinkamiausia, pagal ką reikėtų ją rinktis. Labai patogu, kai įsigijamos ne atskiros dalys, o iš karto visas patalynės komplektas.

patalynėPrieš renkantis šią prekę, pravartu prisiminti pagrindines medžiagų, iš kurių ji siuvama, savybes.

Natūrali medvilnė. Patalynė, pasiūta iš šio natūralaus plošto audinio, itin populiari, kadangi yra labai higieniškų savybių. Ji puikiai sulaiko drėgmę, o kūnui leidžia kvėpuoti. Dažniausiai būna atspari aukštesnei temperatūrai, tad skalbimo mašina jos lengvai nesugadina.

Satinas. Tai, dažniausiai, blizgus, labai malonus liesti, tankaus ir lygaus paviršiaus audinys. Nedyla, išskalbus greitai išdžiūsta ir neblunka, visada išlieka minkštas. Patalynė, pasiūta iš jo, yra labai patvari ir atrodo prabangiau.

Šilkas. Vasarą su tokia patalyne miegas būna gaivus, nes ji yra labai lengva, maloniai vėsina, o žiemą, paspaudus šalčiams, ima šildyti. Nekaupia jokių alergenų, tad idealiai tinka įvairių alergijų kamuojamiems žmonėms. Tačiau šilkas labai jautrus cheminėms medžiagoms, lengvai pažeidžiamas aukštesnės temperatūros, tad skalbti galima tik šiltame vandenyje su skalbimo priemonėmis be baliklių.

Drobė. Pasižymi ilgaamžiškumu, atsparumu susidėvėjimui, tinka gausiai prakaituojantiems žmonėms, o taip pat yra labai patogi miegoti.

Trikotažas. Patalynė iš šio audinio bus tampri, stipri, atspari susidėvėjimui, tačau įplyšus irsta gana greitai. Ypatingai pralaidi orui ir pasižymi geromis šiluminėmis savybėmis.

Kai jau susipažinote su audinių, iš kurių gali būti pasiūta patalynė, savybėmis, kiti pasirinkimui įtakos turintys dalykai daugiausia priklauso tik nuo Jūsų skonio. Gerai apžiūrėkite miegamąjį ir įvertinkite jo bendrą stilių, vyraujančias spalvas ir erdvės užpildymą. Jei jame kabo smulkių piešinių paveikslai, yra daug lentynėlių, geriausiai tiks vienspalvis ir kuo mažiau raštų turintis patalynės komplektas. Tačiau jei erdvės daug, jaukumo suteikti gali būtent jos išpiešimas. Spalvas derinkite ne pagal tai, kokia jau vyrauja Jūsų miegamąjame, o pagal vyraujančių spalvų suderinamumo galimybę su norima. Antrąsias puses turintys žmonės neretai išsirenka ryškių "karštų" spalvų komplektus, tikėdamiesi teigiamos įtakos tarpusavio santykiuose, tačiau nederėtų pamiršti, jog tokios spalvos iš tiesų kelia spaudimą ir bendrą raumenų tonusą. Miegas gali suprastėti ir atsirasti dirglumas, nervingumas. "Šaltos" spalvos veikia priešingai.

Jei jau apsisprendėte kokie Jūsų poreikiai, kokybiškos ir jaukios patalynės internetinė parduotuvė www.patalynenamams.lt yra kaip tik ta vieta, kur atrasite tai, ko reikia Jums ir Jūsų šeimai. Platus mūsų siūlomų prekių asortimentas leis rinktis pagal norimą mežiagą, o spalvų ir raštų gausa maloniai nustebins.

621
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *