Patarimai nuomojant automobilį

Automobilių nuoma Kaune

Automobilių nuoma Kaune

Kadangi pasaulyje plačiai naudojamasi nuomos teikiamomis galimybėmis, jos neaplenkia ir mūsų Lietuvos. Po truputėlį visuomenė priima į savo vartojamų paslaugų ratą ir automobilių nuomą. Tačiau yra tokių žmonių, kuriuos šios naujovės nežinomybė juos atstumia, tad tam, kad sužinotumėte šios paslaugos galimybes, turėtumėte surizikuoti ir išbandyti. O nežinomybę galite aplenkti keliais patarimais, kuriais remiantis pigi automobilių nuoma jūsų tikrai neišgąsdins.

Įsitikinkite, ar turite galimybę išsinuomoti automobilį

Kadangi dažniausiai nuomojami automobiliai yra vieni iš naujesnių modelių, kompanijos reikalauja, kad tokias transporto priemones galėtų išsinuomoti tik atitinkamą patirtį sukaupę vairuotojai. Tad prieš nuomojant automobilį įsitikinkite, kad jūs atitinkate amžiaus ir stažo limitą. O tam, kad išvengtumėte dar didesnių nesusipratimų, pasitikrinkite, ar jūsų vairuotojo pažymėjimas galios visą laiką, kai naudositės išnuomotu automobiliu.

Atsiimdami automobilį apžiūrėkite jo būklę

Atkreipkite dėmesį, kad pvz.: automobilių nuoma Kaune, yra „vartojama“ gatvėse, kuriose vyksta didelis transporto priemonių judėjimas, tad kelyje gali nutikti bet kas. Tam, kad išvengtumėte nesusipratimų su automobilį išnuomojusia įmone, nuodugniai apžiūrėkite jo išvaizdą. Pastebėjus bet kokį defektą, kurio padarymu galite būti apkaltintas pats, pasirūpinkite vaizdiniais įrodymais, jog tokį automobilį jau gavote. Kelios automobilio nuotraukos gali padėti išvengti ne tik nemalonumų, tačiau ir stipraus „nuskausminimo“ brangia išmoka už patirtus nuostolius. Ką jau kalbėti apie sutartyje įrašytus punktelius, kurie vienaip ar kitaip paliečia tokius nelaimingus atsitikimus ir numato tam tikras nuobaudas. Todėl prieš pasirašinėdami dokumentus taip pat turėtumėte atidžiai peržvelgti visas nuomos sąlygas, o esant kokiems nors neaiškumas iš karto kalbėtis dėl jų patikslinimo. Tik tuomet, kai užtikrinsite sau ramią ateitį, galėsite teigti, kad pigi automobilių nuoma patenkins visus jūsų poreikius be jokių paslėptų niuansų.

Realybė turi atitikti rezervaciją

Gavę automobilį įsitikinkite, ar tai yra tas variantas, kurį jūs rezervavote. Jeigu taip – belieka peržvelgti dokumentus ar yra visa reikalinga informacija. Tačiau radus neatitikimą iš karto kreipkitės sutartyje nurodytų telefonu, kitu atveju jūsų sutartis negali galioti, mat pasirašytų dokumentų turinys neatitiks to, ką jūs gavote, gali kilti didelių bėdų, kurios atsieis ne vienu šimtu litų.

Pigi automobilių nuoma – kas į ją įeina?

Jeigu nusprendėte išsinuomoti automobilį, turėtumėte žinoti, kad skirtingos įmonės, už tą pačią kainą, teikia skirtingus dalykus apimančias paslaugas. Vienos įmonės apsiima bet kokiu automobilio būtinu remontu ir priežiūra, kitos – apdraudžia draudimu ir sutvarko TA reikalus. Tačiau yra ir tokių įmonių, kurios nesirūpina automobilio stoviu, ir šį „džiaugsmą“ palieka laikino vairuotojo žinioje. Taigi, priklausomai nuo sutartyje esančių sąlygų, jūs galite patirti nenumatytų nuostolių, todėl būkite budrūs ir išvenkite to.

Atsarga gėdos nedaro

Tarkime, kad pasinaudoję automobilių nuoma Kaune, jūs grąžinate automobilį įmonei, kuri prieš baigdama reikalus su jumis turi nuodugniai patikrinti automobilio būklę. Todėl stenkitės, kad visa tai vyktų prie jūsų akių, o dar geriau – gaukite raštišką įrodymą, kad sutarties sąlygų buvo laikomasi, nuostolių nebuvo patirta, jokių pretenzijų nėra. Laikydamiesi šių patarimų jūs būsite vienu žingsneliu toliau savo gerovės kūrimo link.

54
5/5 ( 100% )
remiantis 1 vertinimu
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *