Paveikslų galerija

Paveikslai – neatsiejama meno sritis. Jie vertinami ne tik kaip interjero puošmena, bet ir kaip individualus namų savininko stiliaus išsireiškimas. Daugelis dailininkų kurdami šiuos meno kūrinius perteikia ne tik savo požiūrį, mintis, bet ir suteikia galimybę pažvelgti į gyvenimą kitu žvilgsniu. Kartais juose pamatome tai, ko anksčiau nematėme. Ne paslaptis, kad menininkai mato pasaulį šiek tiek kitaip, nei dauguma žmonių. Žmonės turintys paveikslus, teigia, kad jie tarsi skleidžia tam tikrą energiją. Todėl atidžiai išsirinkite paveikslą, kuris puoš Jūsų namus ir kurs jaukumą. Tam skirkite pakankamai savo brangaus laiko.

PaveikslaiDaugeliui pirkėjų paveikslai yra ne tik puiki dovana sau ar brangiam asmeniui, bet ir namų stiliaus dalis. Tai gali būti puiki investicija į meną, kurio vertė vis auga. Dažnai paveikslai paveldimi ir eina iš kartos į kartą. Nusprendę įsigyti paveikslą pirmiausia pasirinkite tinkamą pagal tai, kurioje namų vietoje jis puoš sieną. Svetainę galimą puošti ryškių spalvų paveikslais, o dydis parenkamas pagal kambario plotą. Kuo erdvesnis, tuo didesnis paveikslas gali būti kabinamas ant pasirinktos sienos. O mažoje erdvėje rinkitės nedidelį paveikslą. Kambariuose, kuriuose Jūs ilsitės tiks ramybe alsuojantys meno kūriniai. Spalvas rinkitės taip pat ramias, pastelines ar neutralias. Jos neturi trikdyti Jūsų miego ar poilsio. Tiks peizažai, spalvinės kompozicijos ar gėlių vaizdai. Virtuvėje ir valgomajame tiks nedideli paveikslai. Tinkamas pasirinkimas natiurmortas, reprodukcija ar nuotraukos. Mažiesiems namų gyventojams verta rinktis spalvingus paveikslus, kurie neturėtų būti dideli. Paveikslų rėmai turi didelę reikšmę. Juos patariama derinti prie esamų baldų ar patalpos spalvų. Pavyzdžiui, antikvarinių baldų svetainėje puikiai tiks sendintas rėmas. Galima kabinti kelis paveikslus, jei tik Jums pakanka kambario erdvės. Labai svarbu, kad paveikslas nebūtų pakabintas pernelyg aukštai ar žemai. Kabinant žiūrėkite, kad Jums būtų patogu į jį žiūrėti.

Nuolat tobulėjant naujosioms technologijoms, paveikslus tapo įmanoma įsigyti ne tik specialiose parduotuvėse ar dailininkų namuose. Vis dažniau internete yra sukuriama paveikslų galerija, kuri prieinama plačiajai visuomenei. Tokiu būdu meno kūrinius gali pamatyti vis daugiau žmonių. Svarbiausias tokios galerijos pranašumas – Jūs bet kada galite apžiūrėti Jums patikusį paveikslą, parduotuvėje vieną kartą pamatę ne iškarto apsispręsite įsigyti. Paveikslų galerija suteikia išskirtinę galimybę negaištant savo brangaus laiko užsakyti patikusį paveikslą. Po užsakymo ir apmokėjimo Jums belieka laukti kada naujasis paveikslas atkeliaus į Jūsų namus.

574
4/5 ( 80% )
remiantis 1 vertinimu
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *