Pigūs skrydžiai ir jų atveriamos galimybės

Daugelis žmonių mėgsta keliauti. Vieni jų renkasi keliones automobiliu po gimtąją šalį, kiti nepabūgsta tokiu būdu pakeliauti ir kelis tūkstančius kilometrų. Kiti žmonės tiesiog dievina pažintines keliones autobusu, kai nereikia sukti galvos kur keliauti ir kaip keliauti. Dar kita žmonių rūšis mėgsta skristi lėktuvais – žinoma, tai yra patogiau, nei kad važiuoti automobiliu ar autobusu, nes kelionės tikslas, priklausomai nuo šalies, į kurią skrendama, gali būti pasiekiamas vos per porą valandų. Vos prieš kelis metus išpopuliarėję pigūs skrydžiai ir šiandien neapleidžia savo pozicijų. Pigiais skrydžiais skraido įvairių visuomenės sluoksnių žmonės – nuo studentų iki prezidentų.

Pigūs skrydžiaiTik atsiradusius taip vadinamųjų pigių skrydžių bilietus buvo galima įsigyti vos už kelis litus ar dolerius. Taip naujieji paslaugų tiekėjai reklamavo savo paslaugas. Žinoma, tokiu būdu buvo pasiekiama abipusės naudos: skrydžių bendrovės užsitikrino ilgalaikę reklamą ir klientus, o žmonės galėjo pigiai keliauti kur tinkami. Taigi pigūs skrydžiai iš Lietuvos dabar organizuojami tik Europoje, nes skraidinti į kitus žemynus skrydžių bendrovei jau būtų ganėtinai brangu ir nepasimokėtų. Šiandien tokiomis juokingomis kainomis skrydžiai nepardavinėjami. Į netolimas šalis bilietą pigiausiai galima nusipirkti už maždaug šimtą litų į vieną pusę. Perkant du bilietus, mažiausia suma bus apie 150-180 Lt. Kaip jau minėta, viskas labai priklauso nuo maršruto.

Skrydžių bendrovės pigius skrydžius atpigino sumažinusi procedūrų oro uoste, apribojusi bagažo kiekius, panaikinusi atskirą bagažo registraciją ir taip toliau. Pigių skrydžių maršrutai parenkami pagal keliaujančiųjų kiekį – imami statistiniai duomenys ir skaičiuojama, ar skraidinti žmones apsimokės. Šiandien iš Lietuvos organizuojami skrydžiai į tas šalis, kuriose gausu lietuvių emigrantų – tarp jų pigūs skrydžiai į Londoną, Dubliną ar Oslą. Tai patogu patiems emigrantams. Dėka pigių skrydžių jie dažniau gali grįžti į gimtinę aplankyti giminaičių, paatostogauti. Jei skrydžių kainos būtų kelis kartus didesnės, daugelis emigrantų tokios galimybės tikrai neturėtų. Dabar dažnai emigrantus lanko ir jų artimieji, norintys tiek apsilankyti kitose šalyse, tiek ir susitikti su draugais ar artimaisiais. Taigi šiuo atžvilgiu pigūs skrydžiai vertinami labai gerai.

Kitos populiarios kryptys – tai poilsiniai miestai tokiose šalyse kaip Ispanija, Italija, Graikija ar Turkija. Į šias šalis organizuojami daugiausiai sezoniniai skrydžiai, tai yra laikotarpiu nuo balandžio ar gegužės mėnesių iki maždaug spalio, kai Europos kurortuose būna šilta. Net ir poilsiaujantys žmonės ori sutaupyti, o kelionių organizatoriai pigiau vienu kartu siūlo įsigyti dvi paslaugas – ir skrydį, ir viešbutį.

432
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *