Pirkiniai iš Anglijos

Jau niekam ne paslaptis, kad visoje Didžiojoje Britanijoje Lietuvių yra per kelis šimtus tūkstančių, gal netgi ir iki pusės milijono. Taigi emigrantai ne tik siunčia savo artimiesiems dovanėles, bet ir patys kartas nuo karto gauna gardžios lietuviškos duonos ar lašinių. Dėl to siuntos Lietuva Anglija tampa vis populiaresnės. Gyvenantieji Anglijoje tvirtina, kad čia įsigyja prekių, kurios čia net kelis kartus pigesnės nei Lietuvoje. Apsirengti nuo galvos iki kojų Didžiojoje Britanijoje galima vos už 10 svarų, tai yra, kiek daugiau nei 40 litų. Lietuvoje dažnai už tokią sumą neįsigytume net vieno drabužio. Be to, pirkiniai iš Anglijos paprastai būna kur kas kokybiškesni. O ką daryti, jeigu nėra giminių, draugų ar artimųjų, kurie iš Anglijos galėtų parsiųsti ar parvežti drabužių, papuošalų, pramoninių ir buities prekių?

Pirkimas per pažįstamus

Pirkiniai iš AnglijosPaprastai daugelis Anglijoje įsikūrusių el. parduotuvių prekes siunčia tik vietoje, tai yra Anglijoje, o norint, kad prekės būtų siunčiamos į Lietuvą, taikomi didžiuliai mokesčiai, dėl kurių prekės pirkti tiesiog neapsimoka. Kartais įmonės siunčia tik labai dideliais kiekiais, taigi jei žmogui reikia vienos ar dviejų prekių, vėlgi pirkti neverta. Galima prašyti, kad reikiamas prekes nupirktų pažįstami asmenys, tačiau tai nėra saugu ir greita bei patikima. Dar viena išeitis – tai siuntos Lietuva Anglija, t. y. kai prekės nuperkamos privačių asmenų vietoje ir persiunčiamos už tam tikrą mokestį. Tačiau tai taip pat nėra labai patikimas būdas, nes galite netekti ir pinigų, ir prekės.

Pirkimas per specialias įmones, siunčiančias prekes į Lietuvą

Yra būdas, ką galima padaryti, jei neturite giminių. Tai rinktis specialias įmones, kurių pagrindinės teikiamos paslaugos – tai siuntos Lietuva Anglija. Ką riekia padaryti – tai pirmiausia išsirinkti el. parduotuvę iš viso pateikiamo didžiulio sąrašo. Parduotuvę lengvai pasirinksite pagal daiktų rūšį: tai įvairios prekės, sporto, laisvalaikio ir turizmo reikmenys, kompiuteriai ir jų technika, mobilieji telefonai, kvepalai ir kosmetika, žaislai, laisvalaikio prekės, namų apyvokos reikmenys, automobilių priežiūros priemonės ir dalys, drabužiai bei batai. Pasirinkus prekes, reikės įrašyti įmonės nurodytus adresus Anglijoje. Visi siuntiniai yra apdraudžiami, tad pakuotės nebus apgadintos, pažeistos bei apskritai nepradings. Pirkiniai iš Anglijos į  Jūsų namus atkeliaus per 3-7 dienas, taigi reikiamą prekę gausite beveik iš karto, o ne tada, kai jos Jums jau gali nebereikėti.

511
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *