Poilsis prie ežero

Lietuvos gamta žavi savo unikalia augmenija, gyvūnija ir ramybe. Čia yra daugybė vietų kur galima puikiai praleisti atostogas ar kelias laisvas dienas. Nebūtina vykti prie Baltijos jūros. Puikiai poilsiui tinka ir ežerai, marios ar upės. Juk mūsų gimtojoje šalyje tiek daug puikių vietų gamtoje. Čia net ir svečius iš užsienio valstybių nustebins nepakartojamas kraštovaizdis.

Poilsis prie ežeroPuikus pasirinkimas ramiam poilsiui yra Gražutės regioninis parkas, kuriame išvysite Antalieptės marias. Nuo miesto triukšmo galima puikiai pailsėti šalia jų. Antalieptės marios yra švariausios ir pačios gražiausios visame Zarasų rajone. Tai apylinkių pasididžiavimas ir lankytojų traukos centras. Ypatingai daug poilsiautojų čia susirenka karštomis vasaros dienomis. Poilsis prie ežero bet kuriuo metų laiku yra tikra palaima kūnui ir sielai. Nesvarbu ar tai karšta vasaros diena, ar žvarbi ir balta žiema, net ir darganotomis rudens ar vėsiomis pavasario dienomis malonu laiką leisti gamtos apsuptyje. Nustebsite kaip čia gražu ir ramu.

Kaimo turizmo sodybos savo lankytojams siūlo puikiai praleisti laiką. Rytais Jus pažadins miško paukščių giesmės. Dienomis Jūsų paslaugoms vandens pramogos. Šalia esantis miškas ir grynas oras bus tinkamiausia vieta Jūsų atostogoms. Čia ne tik galėsite ramiai pailsėti, bet ir aktyviai leisti laisvalaikį. Galbūt norite ramiai paplaukioti valtimi ar vandens dviračiu? Įrengtame paplūdimyje galima žaisti tinklinį. O vakarais įsikursite pavėsinėse ir laužavietėms skirtose vietose išsikepsite gardžių kepsnių.

Mažaisiais lankytojais taip pat bus pasirūpinta. Jie smagiai laiką leis ant puikaus smėlio, galės pliuškentis vandenyje ar pasisupti ant sūpynių. Šiomis dienomis sunku įsivaizduoti, kad kaimo turizmo sodybos neturėtų pirties. Juk lietuviams pirtis nuo senų laikų yra puiki pramoga. Jūsų paslaugoms siūlomi ir pirties malonumai.

Ramus ir turiningas poilsis prie ežero vienas iš geriausių pasirinkimų turiningai praleisti laisvalaikį. Tiek suaugusieji, tiek ir vaikai ras sau įdomių pramogų. Šalia esančiame miške galėsite ramiai pasivaikščioti vingiuotais takeliais ir pasigrožėti įvairiais miško žvėreliais ir augmenija. Šiltuoju metų laiku miške galite rinkti įvairias uogas, o rudenį laukiami visi grybautojai. Čia grybų užteks visiems.

Poilsis prie ežero dar ilgai išliks Jūsų atmintyje. Kaimo turizmo sodybose lankytojai maloniai leidžia laiką gamtos apsuptyje. Ypatingai gerai čia jaučiasi norintys pabėgti nuo miesto triukšmo ir įtempto gyvenimo ritmo. Po puikaus poilsio prie ežero norėsite čia sugrįžti ir kitą kartą.

596
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *