Progos, dovanoti gėles moteriai

Galima pristatyti geles i namus Klaipeda, galima jas paduoti tiesiog į ranką, tačiau svarbiausia apskritai nepamiršti tam tikrų progų ir pasveikinti moteris, įteikti gėlių. Tai visgi yra didelis džiaugsmas ir paskatinimas, jeigu kažkas prisimena tavo šventę ir įteikia nekaltą, mielą pagarbos ir draugiškumo simbolį – gėlę.

Moters diena

Gėlės KlaipėdojeViena iš situacijų, kuomet tikrai galima ir verta pasveikinti moteris ir padovanoti miegancios rozes gaubtą ar kažkokią kitą gėlių kompoziciją – tai moters diena. Aišku, turite būti įsitikinę, kad sveikinate žmogų, kuris tikrai dėl to pats džiaugsis. Kai kurioms moterims visgi šiais laikais nepatinka, kuomet yra sveikinama šia proga. Todėl geriau niekada nesveikinti neartimų, nepažįstamų moterų. O šeimos nares pasveikinti ir įteikti gražią gėlių puokštę tikrai galima.

Gimtadienis

Gimtadienio proga taip pat miegancios rozes gali būti puiki dovana. Kartais mes nežinome, ką padovanoti per gimtadienį ir perkame beprasmius daiktus, įpareigodami vėliau žmones kažkur juos panaudoti. Tačiau jie nežino, kur tai dėti. Gėlės yra visada saugus variantas, nes po kurio laiko jos nuvysta ir yra nebenaudojamos. Tačiau jūs galite jas pasirinkti ir padovanoti tokias, kurios laikytųsi kažkiek ilgiau. Tai gali būti miegančios rožės, kurios po specialiu gaubtu gyvybingos išsilaiko tikrai ilgai – net iki poros metų. Žmonės pasidžiaugs šia dovana, o paskui galės išmesti be jokių sąžinės priekaištų.

Lankymas ligoninėje

Taip pat gėlių verta atnešti ligoniams į palatą, jeigu juos kažkur lankote. Nebūtinai tik moterims, galima ir vyrams. Gal žmogus išgyveno sunkią avariją, gal po operacijos. O gal seniai matytą močiutę pagaliau prisiruošite aplankyti ligoninėje. Visais atvejais tai bus lankymas, kuris turi suteikti malonumą tam ligoniui. Taigi – gėlių puokštė ar krepšelis – puikus dalykas, kuris gali praskaidrinti nuotaiką ir papuošti ligonio palatą.

Vaiko gimimas

Nepaprasta proga, kuomet irgi reikia dovanoti gėles – tai kūdikio gimimas. Visi labai džiaugiasi šiuo stebuklu, tačiau svarbu pasveikinti ir pačią mamytę su šia proga, juk tai jai savo kūnu teko atlaikyti tokį išbandymą ir pagaminti, pagimdyti žmogų.

Pasiekimai

Klasikinis pagarbos ženklas – gėlės – puikiai tinka ir visomis tomis progomis, kuomet tiesiog reikia pagerbti žmogų dėl jo pasiekimų. Gal pelnė diplomą aukštojoje mokykloje. Gal kažką kito įspūdingo nuveikė. Pasiekimus įvertiname plojimais, šypsena, o taip pat ir puokšte gėlių. Aišku, gėles dovanoti galima ir be progos, tiesiog norint pradžiuginti.

1341
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *