Šiltinimas būsto šilumos išsaugojimui

Būsto šiluma – kiekvienam namuose gyvenančiam žmogui aktuali tema. Taigi, milžiniška svarba pasižymi šiltinimas. Na, o kadangi dabartiniai laikai daugumą verčia mąstyti praktiškai, į sprendimų ratą įtraukiamas pastatų sienų so oro tarpu šiltinimas.

Šiltinimas

Šiltinimas

Ką tik paminėta sąvoka iš pirmo žvilgsnio skamba sudėtingai, tačiau taip yra tik tol, kol nepradedama domėtis, kas gi yra tas pastatų sienų su oro tarpu šiltinimas. Visgi pirmiausia reikėtų paaiškinti pačią šiltinimo sąvoką. Tai, per daug nesigilinant, yra viena iš statybos sričių, kurioje nėra pasakymo „bet kaip“. Kodėl? Atsakymas labai paprastas ir elementarus – efektyvumas priklauso nuo to, ar sienose nėra tuščių oro tarpų. Na, bet pastatų sienų su oro tarpu šiltinimas ir tušti oro tarpai lyg ir kertasi tarpusavyje, ar ne? Jei šioje srityje nieko nesusigaudoma, tuomet gal ir taip, tačiau įsigilinus suprasti tampa paprasčiau. Na, o visa tai puikiai iliustruoja Thermo-lun technologija.

Tad apie viską nuo pradžių… Apie pusė visos namo šilumos „išgaruoja“ dėl sienoje esančio tuščio oro tarpo tarp ventiliacijos bei prastos šiluminės sienų varžos. Kai pasirūpinama papildomu apšiltinimu, šilumos nuostolius pavyksta sumažinti iki visai nebaugios ribos. Efektyvus pastatų sienų su oro tarpu šiltinimas – oro tarpu užpildymas, kuriam naudojama porėta termoizoliacinė medžiaga. Tokiu būdu nušaunami du zuikiai vienu šūviu – padidėja sienos šiluminė varža, taip pat nebevyksta ventiliacija tarp sienų. Thermo-lun technologija atitinka visus keliamus reikalavimus, kurie nurodomi, kai kalbama apie naują ar renovuojamą būstą.

  Kokybiškas pastatų sienų su oro tarpu šiltinimas leidžia sutaupyti. Nesunku suprasti, kad mažesnės šilumos sąnaudos = storesnė piniginė.

192
5/5 ( 100% )
remiantis 2 vertinimais
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *