SMS internetu – SMS siuntimo internetu paslaugos

SMS internetu – vienas iš daugelio bendravimo būdų

sms internetu

SMS siuntimas internetu už 4 ct

Visuomenė be bendravimo – ne visuomenė. Kiekvieną akimirką mes naudojamės skirtingomis komunikacijos išraiškomis: akių kontaktais, judesiais, žodžiais, ar rašytiniais tekstais. Tai padeda išreikšti mintis, idėjas ir nuomones. Kadangi šiuolaikinis pasaulis nepaliauja stebinti žmonijos savo informacinių technologijų pažanga, komunikavimas internetu tampa viena iš plačiausiai vartojamų netiesioginio bendravimo atmainų. Be laiškų, elektroninių laiškų ir skambučių mobiliaisiais telefonais dar turime ir bendravimą SMS žinutėmis. Tačiau tobulinamos internetinės galimybės plačiai atveria duris į SMS siuntimą internetu, o tai yra nuostabi išeitis negalintiems išsiųsti svarbios SMS žinutės iš savo mobilaus telefono.

Kam SMS siuntimas internetu yra reikalingas?

Kadangi SMS žinutės kainuoja pinigėlius, kartais net nepastebime, kaip mūsų sąskaita ima ir ištuštėja. O dažniausiai pasiteisina kiaulystės dėsnis ir sąskaitoje išvystame nulius būtent tada, kai išsiųsti SMS žinutę yra itin svarbu. Tokiu atveju bet kas, kas turi prieigą prie interneto, gali pasinaudoti naujove ir išsiųsti SMS internetu. Žinoma internetu galima išsiųsti elektroninį laišką, tačiau galbūt gavėjas neturi galimybės naudotis internetu, o jūsų SMS žinutė pasieks jo mobilų telefoną, kuris tikrai bus šalia jo. Taigi, tai yra išeitis iš nepatogios padėties, o rezultatai bus jaučiami iškart pasinaudojus šia paslauga.

Kas gali siųsti SMS internetu?

Tokių SMS žinučių siuntimas internetu yra prieinamas kiekvienam žmogui, kuris žino gavėjo telefono numerį, belieka imti ir įrašyti norimą SMS žinutės tekstą į tam skirtą laukelį. Pasirašykite, kas siunčia šią SMS žinutę ir paspaudę „Siųsti“ būsite tikri, kad gavėjas, skaitydamas trumpąją žinutę, žinos, kas ją jam siuntė.

Ar egzistuoja SMS internetu siuntimo limitas?

Tokį limitą nusistato pačios svetainės, kurios siūlo tokią paslaugą. Vienos svetainės siūlo išbandyti šią paslaugą nemokamai, tačiau vėliau reikia išsipirkti tam tikrus kreditus, kuriais ir toliau galėsite siųsti SMS žinutes. Kitos internetinės svetainės nusistato SMS kiekio limitą vienai dienai, o SMS žinučių kaina visada lygi 0 ct. Taigi, rinkdamiesi internetinę svetainę atsižvelkite į tai, koks SMS kiekis jums bus reikalingas, nes dėl vienos SMS žinutės pirkti kreditų tikrai nevertėtų, tačiau jeigu matote, kad limitą tikrai viršysite, nerizikuokite nebegalėdami siųsti SMS žinučių iš pasirinktos internetinės svetainės, kas savo ruožtu vėl sukeltų šiokių tokių nepatogumų.

SMS siuntimas internetu gavėjui gali būti visiškai nepastebimas

Atkreipkite dėmesį ir į tai, kad yra tokių internetinių svetainių, kurios leidžia įrašyti ne tik gavėjo numerį ir SMS žinutės tekstą, tačiau ir siuntėjo telefono numerį. Tokiu atveju gavėjas net nesupras, kad jam siųsta žinutė atkeliavo ne iš mobilaus telefono, o iš internetinės svetainės. Tai puiki galimybė išvengti nesusipratimų, kadangi žinote tokių pavyzdžių, kai iš eilinių gyventojų telefoniniai sukčiai pasisavina nemažas sumas pinigėlių apsimesdami tais, kuo jie tikrai nėra. Todėl gavėjas, pamatęs nepažįstamą numerį, gali ir nepatikėti, jog šią SMS žinutė atsiuntė pasirašęs asmuo, o ne koks telefoninis sukčius. Tad prieš naudodamiesi šia SMS internetu paslauga turėtumėte išsirinkti jums patį priimtiniausią variantą, kuris suveiktų ne tik greitai ir efektyviai, tačiau ir patikimai.

47
5/5 ( 100% )
remiantis 2 vertinimais
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *