Spintos stumdomomis durimis

Spintos stumdomomis durimis vis labiau populiarėja. Ir visai ne be reikalo: jas labai patogu įsirengti namuose, kuomet norima atskirti kambarį ar sutaupyti vietos. Nors vizualiai jos neužima daug vietos, tačiau jos tikrai gana talpios, galbūt dėl to jos vis labiau populiarėja.

spintos stumdomomis durimisSpintos stumdomomis durimis atrodo moderniai, jų galima pasirinkti iš daugybės atspalvių, taip pat galima pasirinkti duris su veidrodžiais išorėje, todėl nebereikia galvoti, kur pakabinti veidrodį, be kurio išsiversti taip pat gana sudėtinga. Jos taip pat taupo vietą, nes dažniausiai jos būna iki pat lubų.

Spintos su stumdomų durų sistema gali būti su plieno arba aliuminio korpuso. Nors dauguma mano, kad plienas yra daug tvirtesnė ir patvaresnė, tačiau šiuo atveju verčiau rinktis aliuminio profilį. Spintos stumdomomis durimis su plieno korpusu paprastai būna ne tokios ilgaamžės, be to, durys darinėjamos gana garsiai. Taip pat svarbu žinoti, kad šiuo atveju nederėtų rinktis plieninio profilio, jei jūsų namuose pakankamai drėgna. Drėgmė gali lemti tai, kad plieno korpusus teks pasikeisti jau pirmaisiais metais, ir tam, deja, neteikiamos jokios garantijos. Baldžiai teigia, kad yra praktikoje pasitaikiusių tokių atvejų, kad plieniniai profiliai atitarnavo 10 ir daugiau metų, tačiau tai tikrai tik išimtys. Ypatingai senos statybos namuose ir apskritai, patalpose, kuriose įstatyti plastikiniai langai, labiau kaupiasi drėgmė, nes namai prasčiau vėdinami, taigi, plieniniai korpusai gali greičiau surūdyti.Jei jūsų namuose drėgna, verčiau rinkitės aliuminius profilius – būsite tikri, kad jie taip greitai nusidėvės, tačiau reikėtų žinoti, kad aliuminiai profiliai kainuos brangiau.

Jei planuojate įsirengti spintą stumdomomis durimis, galite pasiskaičiuoti preliminarią kainą pardavėjų internetiniuose puslapiuose: jums tereikės pasirinkti, kokios medienos spintos norėsite, išsirinkti atspalvį, taip pat pasirinkti, ar norėsite spintos su veidrodžiais, ar be, pažymėti norimos spintos plotį ir lubų aukštį, taip pat pasirinkti aliuminio arba plieno profilius. Jums bus paskaičiuota preliminari kaina, kiek gali kainuoti spintos stumdomomis durimis (paprastai pranešama elektroniniu paštu). Taigi, galite palyginti ir kelių pardavėjų kainas, tačiau reikėtų žinoti, kad kaina gali šiek tiek skirtis, nes ne visada duomenys įvedami tiksliai. Kai pasirinksite pardavėją, spintą galite užsisakyti internetu. Taip pat galite nuspręsti, ar spintą montuosite patys (duodama instrukcija), ar tai patikėsite šios srities specialistams. Paprastai spintos gali būti užsakomos tiesiai į namus, tačiau kiekvienu konkrečiu atveju reikėtų teirautis atskirai.

808
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *