Straipsnių talpinimas

Kodėl verta talpinti SEO straipsnius mūsų straipsnių kataloge?

Mūsų projekte patalpinti straipsniai suteikiama dvigubą naudą:

  1. Atsitiktinai pas mus talpinamą Jūsų straipsnį radę lankytojai natūraliai nukreipiami į Jūsų interneto svetainę.
  2. Aukštesnė Jūsų svetainės pozicija Google paieškoje pagal aktualius raktinius žodžius dėka stiprios atgalinės nuorodos iš mūsų projekto.

Tai galimybė gauti atgalnę nuorodą iš itin aukštą Google PageRank 6 turinčios svetainės. Atgalinės nuorodos iš aukštai Google vertinamų svetainių gali stipriai įtakoti Jūsų svetainės pozicijas paieškos rezultatuose – atgalinė nuoroda iš tematiškai su Jūsų svetaine susijusio straipsnio yra kur kas vertingesnė, nei eilinė nuoroda iš puslapio su kitu kontekstu.

Be to, kadangi mūsų straipsnių katalogas yra palankiai vertinamas Google, čia patalpinti straipsniai susilaukia atsitiktinių lankytojų iš Google. Kiekvienas straipsnio skaitytojas straipsnyje esančios nuorodos bus nukreiptas į Jūsų svetainę, kurioje jis užsakys straipsnyje aprašytas prekes ar paslaugas.

Specialus pasiūlymas. Galime parašyti straipsnį apie Jūsų verslą ar siūlomus produktus ar paslaugas ir patalpinti jį šiame straipsnių kataloge tik už 40 Lt.

Reikalavimai pranešimams spaudai / SEO straipsniams

Pagrindinis reikalavimas – unikalumas. Šiame straipsnių kataloge talpiname tik unikalius straipsnius, kurie nėra publikuoti kituose projektuose. Straipsnių ilgis nėra ribojamas, tačiau jis neturėtų būti trumpesnis kaip 300 žodžių. Viename straipsnyje leidžiame ne daugiau 2 išorinių nuorodų.

Kaip patalpinti straipsnį šiame ar kituose straipsnių kataloguose?

Dėl papildomos informacijos susisiekite naudodamiesi vienu iš žemiau pateiktų kontaktų:

Straipsnių katalogas

Teigiama mūsų klientų patirtis – nepraleiskite šios galimybės!

Klientų patirtis
SEO straipsniai
SEO straipsnių talpinimas

9
5/5 ( 100% )
remiantis 1 vertinimu
Ačiū!
Klaida!

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *