Šunų dresavimas namuose

Šunų dresavimas neretai yra patikimas šios srities specialistams – visų pirma dėl to, kad šis procesas reikalauja gana specifinių žinių, dėl to, kad tai reikalauja nemažai laiko, o svarbiausia dėl to, kad dresuojant augintinį kritiškai svarbu viską daryti teisingai. Visgi, šunų dresavimas namuose yra įmanomas, tiesiog svarbu žinoti pačią dresavimo specifiką ir pasiruošti ilgiems vakarams su keturkoju draugužiu. Kad Jums būtų lengviau, štai kelios šunų dresavimo paslaptys:

Šunų dresavimas namuoseVisų pirma, niekuomet nenaudokite smurto. Tai tik įbaugins šunį ir greičiausiai jis ateityje sunkiai prisileis naujus žmonės. Tiesa, kartais gali tekti silpnai krestelti augintinį, kad jis suprastų, kas yra „vadas“, tačiau jokiu būdu negalima jo mušti.

Dar vienas dalykas, kurį galima paminėti apie šunų dresavimą namuose yra paskatinimai. Visuomet turėti kąsnelį mėgiamo jūsų šuns maisto – jeigu sakoma, kad vienintelis kelias į vyro širdį veda per skrandį, tai ši patarlė dar labiau yra tinkama kai kalbama apie šunis. 

Mūsų šunų dresavimo paslaptys tuo nesibaigia. Taip pat žinokite, jog Jūsų dresavimas bus trumpesnis ir paprastesnis jeigu suprasite, jog šunys nesugeba labai ilgam laiko tarpui sutelkti savo dėmesio į vieną dalyką, taigi dažnai darykite pertraukėles, kurių metų pažaiskite su šunimi ar tiesiog išleiskite jį į lauką, na, o vėliau vėl tęskite dresavimo procesą.

Taigi, šunų dresavimas namuose yra įmanomas, tiesiog šis procesas gali būti ganėtinai sunkus ir reikalaujantis daug pasiryžimo bei atsidavimo. Visgi, ateityje visi sunkaus darbo vaisiai atsipirks ir galėsite džiaugtis tikrai puikiu augintiniu, kuris klausys Jūsų komandų, neįvels Jūsų į jokias bėdas ir suteiks Jums bei aplinkiniams begalę džiaugsmo. 

615
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *