Suzuki automobiliai

Vyrauja nuomonė, kad japoniškos mašinos yra patikimos ir ilgaamžiškos. Ne išimtis ir Suzuki automobiliai. Šis automobilių ir motociklų gamintojas puikiai žinomas kiekvienam, nors ir nėra tarp populiariausių Lietuvos markių. Na, bet pastarasis teiginys nieko blogo nepasako, mat kai kuriems žmonėms svarbu išsiskirti iš minios.

Suzuki

Suzuki automobiliai

Suzuki automobiliai pasižymi įvairiapusiškumu. Pavyzdžiui, išvaizda pernelyg neišsiskiriantis Baleno, puikiai patenkina standartinius poreikius, nedidelis Splash leidžia vikriai manevruoti, o Grand Vitara suteikia galimybę nebijoti prastų ir užpustytų kelių. Originalus ir geidžiamas SX4 taip pat vertas dėmesio. Žodžiu, Suzuki automobiliai yra lyg nugludinti deimantai, savo spindesiu ir forma pritaikyti kiekvienam.

Suzuki automobiliai gana ilgai buvo žinomi dėl visureigių. Vienas jų – Grand Vitara. Bent subjektyviai galima pasakyti, jog vilioja nuo 2005 metų gaminamas modelis. Vien ko vertas jo salonas su tvirtai „suręsta“ ir mygtukų gausa pernelyg negluminančia centrine konsole. Beje, pastaruoju metu labai paplitę vadinamieji parketiniai visureigiai. Grand Vitara iš jų tarpo nemenkai išsiskiria. Jis netgi laikomas vienu geriausių „parketininkų“, kadangi pasižymi puikiomis savybėmis bekelėje.

Suzuki automobiliai dažniausiai dėmesį atkreipia intriguojančiu, savitu ir kartu estetišku dizainu. Ne išimtis ir su kultiniu Mini lyginamas Swift. Tvirta stovėsena bei žaismingai rimtos linijos parodo mašinos charakterį ir išduoda, kad savininkas – neeilinė asmenybė. Kaip ir minėta apie Grand Vitara, nuo 2004 metų gaminamas Swift taip pat gali pasigirti elegantišku salonu.

Ne visi Suzuki automobiliai pažįstami kiekvienam vairuotojui. Taip galima pasakyti ir apie Liana. Šis modelis XXI a. pradžioje pakeitė Baleno. Lietuvoje tai nėra populiari mašina, tačiau vien ko vertas geras įvertinimas Top Gear laidoje.

  Taigi, Suzuki automobiliai turi savito žavesio, yra patikimi ir, kitaip nei dauguma gatvėmis zujančių ratuočių, demonstruoja savitumą.

183
4.33/5 ( 87% )
remiantis 3 vertinimais
Ačiū!
Klaida!

1 komentaras

  1. Mindaugas

    Geras straipsnis. Labai patinka sportiškieji suzuki swift 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *