Šviestuvai Vilniuje: kiek ir kokių reikia jaukiems namams?

Įrenginėdami naują būstą, žmonės pirmiausia galvoja apie tai, kaip nudažyti sienas, kokia medžiaga iškloti grindis ar kaip priderinti lovą ir spintą. Deja, apšvietimui skiriama ne tiek daug dėmesio, kiek reikėtų. Kadangi gyvename šalyje, kurioje saulė, namams galinti suteikti daug natūralios šviesos – retas reiškinys – norint pasirūpinti jaukia atmosfera ir gera savijauta, negailėkite savo investicijų tinkamam apšvietimui. Ypač, jei gyvenate didmiesčiuose, kur įvairių prekių ir namams skirtų dekoracijų pasirinkimas leidžia susikurti unikalų, poreikius atitinkantį interjero dizainą. Kad šviestuvai Vilniuje netaptų dideliu galvos skausmu ir juos pritaikyti namams būtų nesudėtinga, aptarkime, kiek ir kokių šviestuvų reikia norint sukurti jaukius namus.

ŠviestuvasManyti, kad tos pačios apšvietimo sistemos tiks visiems kambariams, būtų naivu. Todėl prieš renkantis šviestuvus reikia gerai apgalvoti, kokią paskirtį atliks kiekviena namų erdvė. Pavyzdžiui, vieni svetainėje mėgsta susirinkti su visa šeima ar net vakarieniauti, o kitiems tai vieta, kur priiminėjami svečiai. Daugiausiai individualumo tenka miegamajam: yra žmonių, kurie šį kambarį skiria skaitymui ar net darbui, o kiti griežtai laikosi nuomonės, jog jis skirtas tik miegui ir poilsiui. Šviestuvai Vilniuje, kuriuos pasirinkti sunkiausia – virtuvės ir vonios. Tai erdvės, kuriose reikėtų negailėti keleto skirtingų sistemų ir įrenginių, padėsiančių užtikrinti puikų matomumą ir šviesos ryškumą, reikalingą atliekant kasdienius darbus.

Renkant šviestuvus voniai ar virtuvei, turite nuspręsti, kiek skirtingų jų rūšių norėsite įmontuoti. Pavyzdžiui, jei tai būtų lubiniai šviestuvai Vilniuje, voniai tokių reikėtų 4–6 (priklausomai nuo kambario dydžio), o virtuvei mažiausiai 8. Žinoma, turint daugiau idėjų, kaip padaryti, jog visi kampeliai turėtų kokybišką ir ryškų apšvietimą, galima derinti keletą šviestuvų rūšių. Daug laiko praleidžiantiems vonioje tiesiog būtinas veidrodžio apšvietimas, dažnai gaminantiems maistą rekomenduojama turėti vieną bendrą centrinę apšvietimo sistemą ir keletą akcentinių, nukreiptų į viryklę, barą, šaldytuvą ir kitas svarbiausias zonas.

Jei jus domina pakabinami šviestuvai Vilniuje, turėkite omenyje, kad nors ir tokie šviesos šaltiniai šiuo metu itin stilingi, aukštiems žmonėms jie gali kliudyti. Todėl reikėtų įvertinti lubų aukštį ir vietas, kuriose jie mažiausiai trikdytų. Tokie šviestuvai tiktų svetainės erdvei. Kadangi jie suteikia lokalų apšvietimą, šalia jų turėtų būti derinamas centrinis šviestuvas.

1304
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *