Apie platų teisinių paslaugų spektrą

Žmonėms kartais prireikia įvairių teisinių paslaugų, tačiau jie net nežino, kur kreiptis. Pagelbėti gali teisiniais klausimais konsultuojančios įmonės, savo veiklą išplėtojusios visoje šalyje.

teisinės-paslaugosĮmonių steigimas – paslauga, kuri taip pat įeina į teisinių paslaugų spektrą

Ar žinojote, kad teisinės paslaugos – tai  ir įmonių įsteigimas, likvidavimas bei perorganizavimas. Su teisininkų pagalba kur kas greičiau galima tiek įsteigti įmonę, tiek ir nutraukti jos veiklą. Teisininkai gerai žino visą tvarką, įstatymus, reikalavimus įmonėms įsteigti, tad pasisamdyti žmogų iš šalies dažnai apsimoka kur kas labiau, negu kad viskuo domėtis ir viską bandyti tvarkyti patiems. Padedant teisines paslaugas teikiančioms organizacijoms, galima įsteigti AB arba UAB, individualias įmones, VšĮ, visuomenės fondus, asociacijas, organizacijas, įvairias ūkinės bendrijas ir kitus juridinius vienetus.

Skolų išieškojimas

Kartais turime tokių skolininkų, kurie išgali, tačiau skolų negrąžina. Šiuo atveju teikiamos teisinės paslaugos – skolų išieškojimas. Populiariausi išieškojimo būdai – derantis arba kreipiantis į teismą. Savo skolą galima perleisti įmonei – ji sumoka pinigus skolos gavėjui, o skolos su didesnėmis palūkanomis ir skolos administravimo išlaidomis pasirūpinti tenka skolininkui. Tai įstatymiškai vadinama reikalavimo teisės perėmimu.

Teisinių dokumentų rengimas ir išanalizavimas

Teisininkai, dirbantys teisines paslaugas teikiančiose įmonėse, padeda parengti ir įvertinti įvairias sutartis, parengia ieškinius, skundus, įvairius prašymus, kadangi turi sukaupę daugybę pavyzdžių ir šablonų. Taip pat labai svarbu, norint kuo greičiau patekti į teismą, tinkamai parengti dokumentus, reikalingus teismo procesui pradėti.

Dalyvavimas ir atstovavimas teisinėse bylose

Pagrindinės teisinės paslaugos – tai į teismą einančių fizinių ar juridinių asmenų atstovavimas bet kokios instancijos teismuose, pradedant žemiausiaisiais, baigiant pačiais aukščiausiais. Teisinės įmonės ir jų klientai puikiai supranta, kaip svarbu yra geras advokatas, padedantis laimėti bylą ir išvengti nemalonumų, finansinių nuostolių ar netgi kalėjimo. Dažnai paprasti žmonės nesupranta, kas parašyta teismo nutartyse, taigi teisines paslaugas teikiančios įmonės visa tai paaiškina suprantama neoficialia kalba.

Skyrybos

Šaltinių duomenimis, šiandien skiriasi maždaug kas antra per pastarąjį dešimtmetį susituokusi pora, tad skyrybų klausimas yra labai aktualus. Kuo mažiau finansinių reikalų, turto dalybų, tuo greičiau skyrybos įvyksta. Ir atvirkščiai: kuo daugiau vaikų ir turto užgyvenama, tuo skyrybos užtrunka ilgiau. Tačiau į pagalbą atskuba kompetentingi specialistai, pasirengę vieną besiskiriančiąją pusę atstovauti teisme. Tik jiems padedant, išskiriama itin greitai, o besiskiriantieji patiria mažiau streso, nes nebereikia bendrauti su buvusiuoju sutuoktiniu. Taip pat teisinės įmonės gali pasiūlyti ir papildomų, su skyrybomis susijusių paslaugų.

700
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *