Toshiba Satellite L850 – šiuolaikiškas pasirinkimas

Toshiba Satellite L850 serijos nešiojamieji kompiuteriuose yra įrengtas šiuolaikiškas Intel procesorius, DDR3 RAM svyruoja nuo 4 iki 8GBoperatyvioji atmintis RAM ir kietojo disko talpa yra nuo 500GB iki 1000GB.

Toshiba Satellite L850 serijos kompiueriuose yra įdiegta Windows 7 Home Premium programa, kuri tarnauja kaip operacinės sistemos(OS) bandymo modelis.

Toshiba Satellite L850 nešiojamieji kompiuteriai yra ypač lengvi, sveria apie 2,4kg, tad šis kompiuteris taps Jūsų nuolatiniu palydovu. Juoda blizgi Toshiba Satellite serijos kompiuterio apdaila ne tik suteikia prabangos įspūdį, bet ir apsaugo nuo įbrėžimų ir pirštų antspaudų rizikos.

Toshiba Satellite L850 serijos kompiuteriuose yra viena USB 2.0 jungtis (su Sleep-and-Charge funkcija0, elektros ir optinių diskų (Super Multi CD/DVD). Dešinėje pusėje, priekyje, rasite du garso lizdus (ausines, mikrofoną), du USB 3.0 prievadus.

Toshiba Satellite L850 kompiuteriuose taip pat rasite HDMI sąsają ir RJ-45 Gigabit LAN prievadą, ventiliatorių ir , kaip yra privaloma, kortelių skaitytuvą.

Japonu gamybos Toshiba kompiuteriuose taip pat rasite Bluetooth 4.0 ir WLAN 802.11 b/g/n.

Be įvairių skirtingų (apie 20) programų, Jūs taip pat rasite įdiegtas Microsoft Office 2010 ir Nero 11 Essentials programėles.

730
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *