Įvairios transporto paslaugos ir krovinių gabenimas

Be transporto tiesiog neįsivaizduojama prekyba, gamyba, tiekimas, daugelis kitų komercijos ir asmeninio gyvenimo sričių. Stambios kompanijos, prekybos tinklai ir centrai turi savo nuosavą transportą, kuriuo prekes atsigabena iš Europos ir kitų pasaulio šalių. Jei prekes riekia gabenti iš tolimų šalių, o jų kiekiai – itin dideli, pasirenkami vandens keliai. Tačiau ką daryti įmonėms, kurios yra ganėtinai nedidelės ir joms transporto paslaugos reikalingos tik kartas nuo karto? Žinoma, rinktis įmones, teikiančios transporto paslaugas. Jų privalumai akivaizdūs, o krovinių gabenimas – greitas ir patikimas. Daugelis tokių įmonių, norėdamos išlaikyti konkurencingumą, krovinius gabena ne tik Lietuvoje, bet ir Europos sąjungos, NVS šalyse. Į Lietuvą iš Europos įsivežama nemažai maisto, pramonių prekių.

transporto paslaugosPrivačiai veikiančių įmonių transporto paslaugos ypač patrauklios dėl to, kad sunkvežimius galima pakrauti ir pilnai, ir dalinai. Pavyzdžiui, jei sunkvežimis į kitą šalį vyksta pustuštis, patiriama nemažai nuostolių, todėl įmonė suranda užsakovų, kuriems taip pat reikalinga krovinių gabenimo paslauga į tą pačią ar kaimyninę šalį. Krovinių gabenimas neapsiriboja vien tik stambių paslaugų tiekimu. Įmonės mielai paima ir į nurodytą vietą pristato ir smulkias siuntas, jautrius, lengvai dūžtančius, ypatingų gabenimo sąlygų reikalaujančius krovinius. Šiandieninėje rinkoje gali išsilaikyti tik tos įmonės, kurios siūlo daugybę paslaugų už konkurencingą kainą. Pasirašius ilgalaikio bendradarbiavimo sutartį, suteikiama ženklių nuolaidų, pasiūlomas tinkamiausias transportas ir personalas, galintis geriausiai įvykdyti paskirtąsias užduotis.

Būgštaujantiems dėl savo krovinių saugumo riekėtų žinoti, kad visuose automobiliuose yra sumontuotos palydovinės stebėjimo sistemos, taigi bet kada galima patikrinti, kurioje vietoje yra transporto priemonė su Jūsų kroviniu. Apie tai gali informuoti įmonės administracija. Be to, krovinių gabenimas ir pristatymas supaprastėja dėl mašinose įrengtų hidraulinių liftų. Prieš keliones transportas specialiai užplombuojamas, tad krovinys tampa saugus. Transporto paslaugos teikiamos bet kada prireikus, o įmonės vairuotojai ir visi darbuotojai yra patikimi. Be to, nebereikia gaišti laiko ir dėl krovinių gabenimo tartis pačioje įmonėje – detales suderinti ir pasaugą užsakyti galima telefonu. Esant specifiniams reikalavimams, kai kuriais atvejais keliaujama ir už Europos žemyno ribų, taigi šiuo atžvilgiu atstumas yra ne problema. Be to, įmonės suteikia galimybę išsinuomoti specialų transportą. Tai labai aktualu ne tik gabenant krovinius, kiek kraustantis, kai reikia sutalpinti didžiulius neišsiardančius baldus, pianiną ar kitą turtą. Teikiama ir kraustymosi pagalba – patyrusių darbuotojų komanda padės kraustytis greitai ir be rūpesčių.

479
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *