UAB steigimas Kaune – pigu ar brangu?

Taigi, UAB steigimas Kaune pastaraisiais metais įspūdingai šovė į viršų bei iš niekam nežinomos paslaugos tapo populiaria naujove. Vis dėlto, jei kiek gilinantis į teikiamas paslaugas, kokios yra jų kainos? Būtent šia tema ir kalbėsime šiandieniniame straipsnyje.

UAB perdavimas
UAB perdavimas yra neabejotinai pati populiariausia teikiama paslauga. Jos dėka, galėsite gauti UAB ypatingai greitai ir visa tai – be jokių pastangų. Šios paslaugos kaina svyruoja apie vieną tūkstantį litų. Vis dėlto, žinant kokią naudą duoda ši paslauga, mokėti šią sumą tikrai verta.

Verslo Paketas
Verslo paketas – tai ypatingai naudinga paslauga, kuriant nuosavą UAB. Verslo paketas – tai viskas, ko gali reikėtų jūsų verslo pradžiai. Šios paslaugos dėka gausite UAB logotipą, savo firminį stilių, jums bus suteikta pilnai sukurta unikali UAB interneto svetainė bei daugybė kitų paslaugų. Šios paslaugos vertė – 2500 litų. Vis dėlto, patikėkite, už tai, ką gausite šios paslaugos dėka, mokėti tikrai verta.

Konsultacijos
Jei nuspręsite, kad UAB steigimas yra dalykas, kurį norite atlikti patys, arba tiesiog norėsite pasikonsultuoti dėl tolimesnės veiklos su UAB – jus konsultuos šios srities profesionalai. Tuo užsiimančios įmonės teikia ir tokias paslaukas, bei verta paminėti, jog jos pastaruoju metu pradėjo sparčiai populiarėti. Šios paslaugos kaina – 250 litų, kas yra iš ties nedaug, už tai, ką gausite šios paslaugos dėka.

825
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *