Vartai

Vartai – tai tarpas, kuris gali būti uždaromas arba atviras. Toks tarpas būna tvoroje ar sienoje (arba kitokiame barjere), pro kurį galima patekti į lauką arba į vidų. Šiandieną galima rasti įvairių spalvų, formų vartų, belieka pasirinkti. Jie gali ne tik atlikti funkciją, kada galima patekti į uždarą patalpą arba iš jos į lauką, tačiau ir papuošti jūsų kiemą, garažą, kitą objektą ar patalpą. Nepamirškite, kad šis elementas atlieka gana svarbų vaidmenį formuojant kiemo (ar kito objekto) aplinką.

UAB „Kiemo projektai“ turi neįtikėtinai puikių pasiūlymų. Čia galėsite pasirinkti ne tik kiemo vartus, bet ir tvoras, kelio užtvaras, automatikas, vartus garažui. Vartai skirti kiemui:

Atveriami.
Nustumiami.

Atveriami vartai žinomi nuo seno, juos galima vadinti tradiciniais. Jie yra gana patogūs naudojimui. Gali būti gaminami iš plieno (dažniausiai iš plieninio stačiakampio profilio). Spalvą, kuria dažysite vartus, galite pasirinkti. Ji gali būti derinama prie namo sienų spalvos ar kitų objektų. Plieniniai vartai paprastai padengiami gruntu (iš cinko – fosfato). Ši medžiaga neleidžia vykti korozijos procesui, ja lengva padengti dažais, geras sukibimas. Tokiuose vartuose galėsite nesunkiai įmontuoti skirtingus užpildus iš medienos, metalo bei kitų medžiagų.

Neturintiems laiko vartų priežiūrai puikiai tiks nustumiami vartai. Tokie dažnai pasirenkami kiemui aptverti. Paprastai vartai reikalauja daugiau priežiūros žiemą. Šie vartai iš jūsų pareikalaus minimalios priežiūros. Nustumiami vartai gali tarnauti ilgą laiką. Jei norite, kad jie būtų išskirtiniai, įdomūs galite į montuoti kalviškų fragmentų.

UAB „Kiemo projektai“ galite rasti vartus garažams. Čia galėsite rinktis tinkamiausius. Įmonė siūlo ne vieną modelį. Spalvą galima derinti prie garažo sienų spalvos arba padaryti kontrastą. Vartuose yra galimybė įmontuoti elementų iš kitos medžiagos (pavyzdžiui medžio, metalo, stiklo ar kt.).

Įmonė gali jums pasiūlyti ne tik įsigyti vartus garažui, kiemui, bet ir atlikti jų įmontavimo darbus. Pardavėjas visada žino geriausiai, kaip sumontuoti savo prekę. Neverta taupyti ir vartus montuotis patiems. Gerai neišmanantys, šių darbų, namų šeimininkai gali prisidaryti daugiau nuostolių nei sutaupyti pinigų.

Svarbu, kad kiemo ar garažo vartai būtų ne tik mieli šeimininko ar praeivio akiai, bet ir patogūs naudojimui, kadangi jais naudositės gana dažnai (gali tekti ir kas dieną). Įmonėje (UAB „Kiemo projektai“) dirba kvalifikuoti darbuotojai, kurie gali jums padėti pasirinkti vartus bei atsakyti į iškilusius klausimus.

934
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *