Gražios odos paslaptis

Gyvendami mieste net nepastebime jo paliktų pėdsakų ant mūsų kūno. Viena didžiausių problemų, su kuria susiduria beveik kiekvienas žmogus, tai spuogai. Spuogų atsiradimą skatina oro tarša, nereguliarus miegas, netinkamas maitinimasis ir to pasekoje – sutrikęs virškinimas, netinkama veido priežiūra, prakaitavimas. Būdai kovai su spuogais – tai bandymas sureguliuoti savo mitybą, miego laiką ir tinkamai prižiūrėti veidą. Bet viena efektyviausių priežiūros priemonių – tai veido valymas, kuris padės atsatyti veido odos tinkamą struktūrą.

veido valymasTinkamai atliktas veido valymas gali gerokai sumažinti spuogų atsiradimą, nuraminti odą, pašalinti susikaupusias negyvas odos ląsteles nuo viršutinio veido odos sluoksnio ir atgaivinti nualintą veido odą.

Veido valymas tai proga išvalyti ir atnaujinti bei atgaivinti veido odą. Atliekant veido valymą pašalinamas nereikalingas riebalinis sluoksnis nuo veido, subalansuojama veido drėgmė.

Kuomet atliekamas veido valymas yra atveriamos veido poros, pašalinami visi jose esantys nešvarumai. Norint matyti rezultatus ant veido odos, veido valymą derėtų atlikti reguliariai.

Odos valymo dažnumas priklauso nuo odos tipo. Jeigu oda yra riebi, dažnai pastebite išbėrimus ar vis dažniau atsirandančius spuogus veido valymą reikėtų atlikti dažniau, kartą per dvi savaites. Jeigu oda yra neriebi ir nereikalauja tiek daug priežiūros – kosmetologo kabineto kėdę užtektų aplankyti kartą per mėnesį.

Mūsų kosmetologijos salone atliekamas išskirtinis veido valymas – valymas ultragarsu. Tai ypatinga procedūra, kuomet veido oda padengiama specialiu geliu, kuris leidžia lengviau ultra garsu išvalyti gilesnius odos sluoksnius. Didžiausias šios procedūros privalumas – tai, kad ši procedūra nepalieka žymių ant Jūsų veido odos. Jokių paraudimų, žaizdelių ar raudonumo nbeišvysite atlikę šią veido velymo procedūrą. Ši procedūra rekomenduotina atlikti turintiems riebią veido odą. 

827
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *