Vestuvių muzikantai ir vestuvių filmavimas

Vestuvės – labai svarbi proga kiekvienos jaunos poros, būsimos šeimos gyvenime. Po sužadėtuvių, kai jau išsirenkama didžiosios dienos data, laukia daugybė svarstymų. Pirma, reikia nutarti kokios šventės norima: mažos ar didelės, ištaigingos ar kuklios. Dažnai poros nutaria iš viso vestuvių puotos nedaryti ir medaus mėnesiui išskrenda ar išvažiuoja poilsiauti į kitas šalis. Jeigu visgi nusprendžiama rengti didesnes vestuves, tai vakarinės dalies privalomas „atributas“ – vestuviu muzikantai. Jie paverčia vakarą nuotaikingu, smagiu, muzikantai ne tik dainuoja ir groja, bet ir palinksmina svečius, vakarui suteikia žaismingumo, naujumo, užima šventės svečius, kviečia šokti, pramogauti ir taip toliau.

Vestuvių muzikantai

Vestuvių muzikantai ir vestuvių filmavimas

Taigi išsirinkti vestuvių muzikantus – be galo sudėtingas uždavinys. Vieni žmonės muzikantus renkasi pagal artimųjų ir draugų rekomendacijas. Taip garantuojama, kad į šventę atvyks patikimi žmonės. Tačiau nutinka taip, kad tame pačiame draugų rate vieni muzikantai groja jau nebe primose vestuvėse, tad norisi naujų veidų ir naujos programos. Vestuvių muzikantai dažnai surandami internete. Tačiau tam reikia paskirti nemažai laiko: užtrunka ir pati paieška, ir filmukų bei klipų peržiūra, ir susitikimas su potencialais vestuvių muzikantais. Renkantis muzikantus svarbu, kad sutaptų jų ir jaunųjų ar daugelio svečių muzikiniai skoniai, interesai. Vieni muzikantai naudoja tradicinius instrumentus – vargonėlius ir armonikas, kiti renkasi saksofonus, gitaras ar net būgnus. Gali nepatikti netgi muzikantų išvaizda ar balsai, tad tikrai visos puotos metu nesinorės klausyti balso, kuris rėžia ausį.

Ne ką mažiau svarbu per vestuves yra vestuviu filmavimas ir fotografavimas. Kai kurie ekspertai teigia, kad nereikėtų taupyti keliems dalykams: vestuviniams rūbams, žiedams bei fotografui ir filmuotojui. Juk nuotraukos ir filmuota medžiaga liks ir po daugybės metų, nuotraukas ir vestuvių filmą žiūrės vaikai, galbūt anūkai, filme bus įamžinta jūsų šeimos pradžia. Labai atsakingai reikėtų rinktis fotografus. Pirmiausia verta apžiūrėti fotografų internete publikuojamas galerijas. Čia matysite fotografo stilių ir akcentuojamus dalykus. Vieni fotografai akcentuoja detales, kiti daugiau fotografuoja žmones ir panašiai. Vienos nuotraukos jums gali pasirodyti kaip meno šedevras, o kitos – tiesiog atstumti.

Taigi pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į nuotraukų stilių. Šiuolaikinės technikos galimybės leidžia nuotraukas retušuoti, apdirbti, taigi fotografai dažnai renkasi skirtingus retušavimo būdus ir metodus. Nepatartina rinktis žmogaus, kuris vienu metu ir fotografuoja, ir filmuoja. Tokiu atveju ir fotografavimas, ir vestuvių filmavimas bus atlikti atmestinai. Taip pat renkantis fotografą ir filmuotoją svarbu, kad šie žmonės jums patiktų kaip asmenybės, kad rastumėte bendrą kalbą: nepamirškite, kad su jais jums reikės praleisti visą dieną, o gal net ir daugiau. Tik tada tiek vestuvių muzikantai, tiek ir vestuvių filmavimas pateisins jūsų lūkesčius.

277
5/5 ( 100% )
remiantis 1 vertinimu
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *