Virtuvės baldai ir virtuvės baldų gamyba privačiai

Virtuvės baldai

Virtuvės baldų gamyba

Prireikus baldų, imamės dairytis po parduotuves ir internetą, o ir dažnai pasiklystame tarp gausybės siūlomų gaminių, ypač jei mus domina virtuvės baldai. Tuomet tenka vadovautis draugų, pažįstamų ar giminaičių rekomendacijomis. Žinoma, renkantis svetainės ar miegamojo baldus galioja vieni standartai, žvalgantis vonios kambario ar prieškambario baldų – dar kiti. Na o virtuvės baldai daugeliui žmonių atrodo vieni sudėtingiausiai pagaminamų. Pirma dėl to, kad šiuose balduose įmontuojama be galo daug mechanizmų: rankenėlių, įfrezuojamų rankenėlių, lankstų, furnitūros ir panašiai. Pasirinkti gali padėti tik virtuvės baldų gamyba užsiimančios įmonės, nes paprastam žmogui „susigaudyti“ nėra lengva. Žinoma, meistrai pirmiausia nuodugniai išanalizuoja žmogaus poreikius. Pavyzdžiui, jei žmogus namuose beveik negamina, jam neprireiks didžiulio ilgo stalviršio, pusbario, didelio stalo ir kitų elementų. Pakaks tik kelių spintelių ir integruojamos buitinės technikos.

Jei užsisakantieji baldus yra žemo ūgio, jiems nebus pasiūlyti tiesiog palubėje sumontuoti baldai ir atvirkščiai – jei žmonės yra aukštaūgiai, bus sumontuojama kuo daugiau spintelių ir jos bus kuo didesnės. Jei žmogaus šeima nedidelė, neprireiks atskiro valgomojo ir panašiai. Vieni žmonės nori integruojamos orkaitės, kuri integruota ne žemai, bet tokiame lygyje, kad, prireikus įdėti patiekalą į orkaitę, nereikėtų tūptis. Kitam žmogui aukštai įmontuota orkaitė atrodys negražiai ir neestetiškai. Taigi tik vienetiniai, pagal užsakymus gaminami virtuvės baldai gali atitikti jūsų poreikius.

Šiandien ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje virtuvės baldų gamyba užsiima vis daugiau žmonių. Priežastis labai paprasta – vienetinių baldų gamintojai baldus gali idealiai pritaikyti prie jūsų namų suplanavimo, erdvės, taigi taupomas kiekvienas centimetras. Prieš gaminant baldus, erdvė kruopščiai išmatuojama, taigi jau pastačius virtuvės baldai atrodo ir erdvė išnaudoja tiesiog tobulai. Dar vienas niuansas – virtuvės baldų gamyba užsiimantys meistrai atsižvelgia į sienų spalvas, bendrą namų interjerą, išklauso, kokių spalvų virtuvės žmogus norėtų. Taigi gali pasiūlyti net ir pačius netikėčiausius spalvinius derinius, pavyzdžiui, baltos ir juodos spalvos, raudonos ir mėlynos, žydros ir geltonos ir taip toliau.

Beveik garantuojame, kad tokių spalvinių derinių virtuvės baldų nerastumėte nė viename prekybos centre. Žinoma, kai kuriems žmonėms tokie deriniai gali pasirodyti kraupūs, tačiau virtuvės baldų gamyba užsiimantys meistrai dažniausiai laikosi posakio „klientas visada teisus“. Šiuolaikiniai virtuvės baldai pasižymi funkcionalumu, patogumu, netikėtais sprendimais. Vis dažniau po spintelėmis sumontuojamas apšvietimas, pavyzdžiui, LED. Spintelės gaminamos ne tik iš tradicinių medžio faktūros plokščių, bet jau vis dažniau pasirenkamos ir blizgios, dažytos bei lakuotos MDF plokštės. Netradiciniai sprendimai pasirenkami ir baldų dekoro srityje. Pavyzdžiui, vietoj įprastų plytelių tarp spintelių dedamas skaidrus stiklas ar mozaikinės plytelės. Virtuvės baldų gamintojai ieško sprendimų, kaip palengvinti šiuolaikinio žmogaus buitį ir jo gyvenimą padaryti spalvingesnį.

219
5/5 ( 100% )
remiantis 3 vertinimais
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *