Vokų spauda – greitai ir kokybiškai!

Įmonė priklauso vienai didžiausių vokų gamintojų Europoje. Mūsų specializacija – patys įvairiausi vokai. Ruošiame tiek mažus, tiek didelius užsakymus. Gaminame įvairaus formato, spalvos, popieriaus ir skirtingo dizaino vokus.

vokaiMes galime be didelio vargo pagaminti reikiamą kiekį pageidaujamo dydžio ir formos vokus. Siūlome ir gaminame štai tokius vokus:

  • Vokas su nuplėšiama juostele (jie gali būti įvairiausių modelių ir formatų. Pvz., balti vokai su nuplėšiama juostele ir langeliu kairėje pusėje. Vokai su atvartu per trumpąją pusę. Balti vokai su nuplėšiama juostele.Vokai su nuplėšiama juostele ir vidine spauda. Vokai su nuplėšiama juostele ir langeliu kairėje (atvartas gali būti trumpoje voko dalyje). Visi vokai gali būti gaminami skirtingo formato, su jūsų įmonės atributika. Vokai su įmonės logotipu.
  • Vokai siuntiniams taip pat gaminami įvairaus formato. Pvz., Vokai su praplatėjimu ir nuplėšiama jauostele. Vokai su nuplėšiama juostele. Krafitinio popieriaus vokai su nuplėšiama juostele. Balti vokai su nuplėšiama juostele. Rudi su nuplėšiama juostele. Rengeno vokai su nuplėšiama juostele. Šie vokai gaminami įvairaus dydžio, kurį užsakovas nurodo, prieš padarymas užsakymą.
  • Prekiaujame supakuotais vokais. Vienoje pakuotėje galimi įvairūs variantai: 25 ir 50 vokų rinkiniai. Pakuotėje galite pasirinkti įvairaus dydžio, dizaino ir įvairių atvartų variantų vokus.
  • Gaminame BALTEX vokus, pasižyminčius itin skaisčia balta spalva. Užsisakydami vokus galite pasirinkti norimą formatą. Visi BALTEX vokai yra gaminami su nuplėšiama juostele.
  • Taip pat ruošiame vokus, gaminamus iš makulatūrinio popieriaus BLUE ANGEL. Vokai gali būti įvairaus dydžio. Gaminame šiuos vokus su nuplėšiama juostele, patys galite pasirinkti, ar vokai turi būti su langeliu kairėje pusėje.
  • Be to, įmonėje gaminame plastikinius prilipdomus vokus (kitaip vadinamas kišenėles). Galite rinktis įvairaus formato prilipdomus vokus.
  • Spausdiname įvairius vokus, skirtus specialiai atvirukams. Vokai žaismingai spalvoti, gali būti įvairaus formato ir dar įvairesnių spalvų, gali būti gaminami ir su nuplėšiama jusotele.
  • Siūlome ir vokus su oro apsauga. Galima rinktis tiek rudus, tiek baltus vokus ir žinoma – įvairaus formato.

Be plataus asortimento vokų gaminame popierinius maišelius. Ekologiški popieriniai maišeliai gali būti įvairaus dydžio, spalvos ir gali būti pasirinktos įvairios rankenėlės. Prekiaujame ekologišku biuro popieriumi spausdintuvams.

Aplankykite mus internetinėje svetainėje www.kuvert-vilnius.lt

736
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *