Vonių restauravimas

Vonių restauravimas

Vonių restauravimas ir atnaujinimas

Viskas, kas turi savo pradžią, turi ir savo pabaigą. Visame pasaulyje laikas bėga kartu su savimi „sendinantis“ ne tik žmones ir augaliją, tačiau ir įvairiausius daiktus. Jie praranda savo pirminę išvaizdą, kinta jų fizinė būklė ir savybės. Tokiu atveju dažniausiai daiktai yra pakeičiami kitais, tačiau tai nėra vienintelis galimas variantas. Mus supančios technologijos dabar ne tik kuria, bet ir atkuria. Remontavimas, restauravimas ir taisymas – tai galimybės, kurių dėka daiktas atgauna savo pradinę formą ir jis tampa tokiu pat naudingu kaip ir anksčiau. Ypatingai dėmesys atkreipiamas į tuos dalykus, be kurių nėra įsivaizduojamas normalus kasdienis gyvenimas.

Vienas iš tokių neįsivaizduojamų dalykų yra vonia. Su metais ji praranda savo pirminę išvaizdą, nuo kasdieninio vartojimo ir vandens pakinta jos paviršiaus dangos būklė. Pastebėjus minimalius dangos pakitimus jūs galite griebtis itin skubios paslaugos, tokios kaip vonių restauravimas, kurios pagalba specialus glaistas išgelbės jūsų vonios pažeistą emalį. Tai visiškai nekenksminga procedūra, kurios metu atgaivinamas arba sukuriamas trūkstamas emalio sluoksnis. Rekomenduojama vonia naudotis po 24 val., o tai bet kuriuo atveju daug greičiau pasiekiamas rezultatas, nei ieškoti naujos vonios, įsigyti, parsivežti ją, išmesti senąją ir įstatyti naująją.

Vonių restauravimas yra puikus tuo, kad jis išgelbsti net kritinėje situacijoje esančias vonias. O atstatymo rezultatu galėsite džiaugtis nuo 5 iki 15 metų ar net ilgiau, viskas priklausys tik nuo jūsų pasirinktos būsimos dangos. Galite rinktis pačią paprasčiausią (dviejų sluoksnių) dangą,sustiprintą dangą su natūraliu ekologišku akmeniu arba tokią dangą, kuri taip pat  yra su natūraliu ekologišku akmeniu tačiau dar prisideda ir keramika. Visos šios dangos taip pat turi ir marmuro priedą. Tokios dangos yra visiškai nekenksmingos, darbo metu jūsų netrikdys jokios dulkės, jausis tik minimalus alkoholio kvapas, tačiau jis bus juntamas iki 15 minučių nuo darbo pabaigos. Dvigubu armavimu pasižymintis vonių restauravimas yra itin patikimas, mat į armavimo priedus įeina ir keramika, ir akmuo, kai tuo tarpu kitose dangose priedas yra akmuo arba tokio priedo išvis nėra. Visos šios dangos papildytos blizgesio priedu, marmuro kalcitu, ir baltumo priedu – titano pigmentu. Toks vonios restauravimas padengia vonią nauja danga liejant ją su turbina. Po tokios procedūros vonia reikėtų nesinaudoti vos 24 valandas tam, kad būtų užtikrinta restauravimo kokybė ir visiškas dangos išdžiuvimas. Žinant tai, kad po šio restauravimo vonia tarnaus mažiausiai 5 metus tos 24 valandos atrodo tarsi lašas jūroje!

Įmonės, kurios puikiai žino ką daro, suteikia 5 metų garantiją, tad iš to galime spręsti, kad vonių restauravimas jų rankomis bus atliktas itin kokybiškai. Priklausomai nuo pasirinktos dangos jūsų vonia bus atspari ne tik trinčiai, tačiau ir gan stipriems smūgiams, kadangi natūralaus akmens ir keramikos duetas vonios dangą padaro itin kietą ir sunkiai deformuojamą išorinių veiksnių, tokių kaip smūgiai, įvairiausi aštrių daiktų kritimas ar staigūs temperatūros pokyčiai.

Galima daryti išvadą, kad šiais laikais mes turime daug žmonių su „auksinėmis rankomis“, kurie sugeba ne tik tobulai atkurti pasenusius daiktus, tačiau ir sustiprinti jų fizikines savybes.

114
4.33/5 ( 87% )
remiantis 3 vertinimais
Ačiū!
Klaida!

1 komentaras

  1. Vonia

    Tavo svaonjių namai būtų ir mano svaonjių namai 🙂 Dar virtuvėje norėčiau salelės , o ir atskiros patalpos-skalbyklos, kur gulėtų visokios chemijos, skalbimo priemonės, stovėtų skalbimo mašina, džiovykla ir pan. 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *