Vyriška striukė šaltam orui: ką rinktis?

Po truputį baigiantis vasarai norime to ar nenorime, bet turime pradėti galvoti apie drabužius skirtus išėjimui į lauką. Kaip pasirenkamos vyriškos striukės ir į ką atkreipti dėmesį norint kokybiškos? Šį kartą pakalbėsime apie striukes, kurios skirtos rudeniui ir žiemai.

Vyriška striukė nuo lietausKaina daugeliui vyrų yra tikrai labai aktuali, tačiau dažniausiai vyrai nėra mėgėjai taip dažnai keisti drabužius naujais, kaip tą daro moterys, todėl kalbėti apie kainą nėra labai tikslinga. Pavyzdžiui, jei moteris vidutiniškai žieminę ar rudeninę striukę dėvi du sezonus, tai vyrai vaikšto su ta pačia vidutiniškai keturis ar penkis sezonus. Taigi, radę patinkančią striukę, pažiūrėkite kokia kaina ir tą kainą padalinkite iš tiek sezonų, kiek planuojate ją dėvėti. Jei nesate iš tų, kuriems pastoviai reikia keisti rūbus naujais, tai striukės metų kaina bus nedidelė.

Jei norite šilumos, tai rinkitės pūkinę striukę. Žiemai tiks 100 proc. pūkų užpildo turinčios, o rudeniui galima rasti tokių, kurių nedidelė dalis sudaryta iš pūkų, o kita – sintetinės medžiagos. Rudenį užklumpa labai permainingi orai, kai pučia stiprus vėjas ir tai lyja, tai nelyja, todėl perkant striukę labai svarbu, kad ji būtų neperšlama ir neperpučiama. Žiemai, kai labai šalta ir sninga, taip pat aktualios tos pačios medžiagos, tačiau svarbu, kad užpildas būtų tinkamas žiemos sezonui. Galima rasti ir puikių striukių su sintetiniu užpildu, tačiau jos turi būti kokybiškos, todėl verčiau rinktis žinomo gamintojo prekes.

Šiuo metu vyriškos striukės parduodamos tiek parduotuvėse, tiek ir internetu. Kuo skiriasi šie du apsipirkimo būdai? Nuėjus į parduotuvę galėsite pasimatuoti patinkantį drabužį. Vis dėl to, perkant internetu dažnai galima įsigyti drabužius pigesnėmis kainomis, o ir asortimentas daug didesnis. Tik jums spręsti, kuris būdas tinkamiausias. Beje, renkantis patinkančią striukę internetu turite atidžiai pasirinkti dydį. Dažniausiai pardavėjas nurodo dydžių lentelę, tad išmatavę reikiamas savo kūno dalis, galėsite pagal lentelėje pateiktus duomenis rasti tinkamą dydį. Be to, visada galite kreiptis pagalbos pas pardavėją nurodę savo išmatavimus. Jie padės pasirinkti teisingai.

Tinkamai parinkta ir kokybiška striukė bus labai geras pasirinkimas. Juk visi žinome posakį, kad nėra blogo oro, o yra tik netinkamai parinkta apranga, todėl atsižvelkite į tai, kokiu oru eisite į lauką, kiek laiko jame praleisite ir ką veiksite, tuomet bus lengviau apspręsti kokią striukę pirkti.

1352
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *