Židiniai

Židinys – šiluma ir jaukumas. Tai daugumos namų interjere esantis ne tik papildomas stiliaus elementas, bet ir papildomas šilumos šaltinis. Tam, kad židinio montavimas netaptų sudėtingu darbu, reikia tinkamai pasirinkti ne tik židinį, bet ir montavimo darbus atliekantį specialistą. Nuo to priklausys kiek laiko Jus džiugins skleidžiama šiluma.

židinio montavimasŽidiniai turi derėti su visų namų stiliumi. Norintys tik šilumos, gali rinktis židinį su durelėmis, o jeigu norisi ne tik šilumos, bet ir jaukumo bei gražaus liepsnos vaizdo – puikus pasirinkimas karščiui atsparus stiklas. Tuomet bus malonu žvarbius vakarus leisti prie židinio grožintis liepsna. Židinio montavimas nėra paprastas darbas. Prieš tai būtina pasirinkti tinkamą židinį, jo dydį, formą, spalvą ir stilių. Jis turi harmoningai derėti su Jūsų kambariu. Daugumai pirkėjų svarbiausia – kaina, tačiau ne tik ji gali nulemti tinkamą pasirinkimą. Svarbiau kokybė, juk nenorite, kad po kelerių metų reikėtų vėl kviesti židinio montavimo specialistą, kad Jums pakeistų senąjį į naująjį židinį. Net ir paprastą, bet kokybišką šilumos šaltinį galima paversti nuostabiu interjero elementu. Pavyzdžiui, tinkamai dekoravus jo išorę ar aplink jį esančią sieną, galima sukurti tikrą meno kūrinį.

Židiniai gali būti kūrenami kietu kuru ar dujomis. Jeigu turite ar planuojate turėti malkomis kūrenamą židinį nesirinkite spygliuočių medžių, nes jie išskiria daug suodžių. Puikiai tiks ąžuolas, beržas, drebulė ar kaštonas. Tokie židiniai suteikia daugiau estetinio malonumo, o dujomis šildomi – daugiau komforto, nes nereikia rūpintis malkomis. Šiuo metu vis labiau populiarėja bio židiniai, kurie tinka ir miesto butams. Jam naudojamas ekologiškas kuras neišskiria dūmų, todėl nebūtinas dūmtraukis.

Židinio montavimas nėra paprastas darbas. Nors galima ir pačiam įsirengti, bet rekomenduojama kreiptis į patyrusius specialistus, nes tiek židinio, tiek kamino montavimo darbai reikalauja ne tik kruopštumo, bet ir žinių. Be to, Jums bus suteiktos garantijos ir patarimai. Net jeigu negalite nuspręsti kokio židinio Jums reikia, galima pasitikėti šioje srityje dirbančiais darbuotojais. Tai padės Jums ne tik sutaupyti pinigų, bet ir laiko, nes židinio montavimo meistrai pasirūpina visomis medžiagomis ir užtikrina kokybišką darbą. Taip pat jie gali patarti kurį židinį Jums rinktis. Juk daug kas priklauso ne tik nuo finansinių galimybių, bet ir nuo patalpos dydžio, kokiam tikslui jis bus naudojamas ir kokį norima sukurti stilių.

692
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *