Anticeliulitinis masažas ir lepinantis masažas Vilniuje

Šiais laikais, nors turime didelę pasirinkimo laisvę, prieinami skirtingi gaminiai, bet dažnai įsigyjame prekes ar paslaugas nė neapgalvoję, ar jie yra mums naudingi ir, kiek naudos atneš jie mums ir mūsų organizmui. Netgi apsipirkinėdami maisto parduotuvėse nepaisome maisto produktų sudedamųjų dalių. Juk galime drąsiai pripažinti, nes ne visuomet perskaitome sudėtį ir nesigiliname į maiste esančias nereikalingas sudedamasias dalis ar net kenksmingas medžiagas. Šiomis dienomis tapo normalu maisto produktuose matyti konservantus ir niekuomet negirdėtas chemines medžiagas, kurios slypi kasdien vartojamuose maisto produktuose. Mūsų kasdienis neapdairumas renkantis maisto produktus yra viena iš celiulito atsiradimo priežasčių.

anticeliulitinis masažasKita didelė problema yra sumažėjęs ir tiksliau netinkamas skysčių vartojimas. Žmonės nė nesusimąsto, kad jau seniai užmiršo suvartoti kasdienį reikiamą skysčių kiekį. Kasdien žmogus privalo išgert 2 litrus grynų skysčių, atsižvelgiant į kūno tipą, amžių ir svorį. Bet į šį kiekį nėra įskaičiuojama kava ir gaivieji bei gazuoti gėrimai.

Nepaisant vartojamų maisto produktų kokybės, suvartojamo skysčio kiekio galima pastebėti odos, kūno pakitimus. Norint atstatyti odą neužtenka išgert papildomą stiklinę vandens ar pradėti maitintis ekologiškais maisto produktais. Kūno linijų atstatymui, pažeistų odos plotų gaivinimui puiki priemonė yra anticeliulitinis masažas. Žinoma, kad mes negarantuojame padaryti Jūsų odą tokią pat, kokia ji buvo prieš viską, bet pažadame sumažinti, kaip įmanoma labiau, odos pakitimus.

Visų pirma anticeliulitinis masažas padeda atgaivinti pavargusią ir suglebusią odą. Masažas padeda atsikratyti negyvų odos ląstelių. Anticeliulitinis masažas suaktyvins Jūsų kraujotaką. Pakitimus galėsite matyti plika akimi. Masažas stangrina ir pamaitina paviršinį ir giluminį odos sluosknį.

Anticeliulitinis masažas itin rekomenduojamas ką tik pagimdžiusioms moterims. Tai ne tik puiki atsipalaidavimo forma, bet ir puiki gydomoji bei raminamoji priemonė Jūsų kūnui. Masažas padės gražinti Jūsų kūno formas, sustangrins odą ir net atgaivs ją. Taip pat masažas rekomenduojamas vidutinio amžiaus moterims, kuris leis jaustis dešimčia metų jaunesne ir sugražins pasitikėjimą savimi, padės susigražinti tikėjimą savo išoriniu grožiu.

Masažas Vilniuje kiekvienai moteriai.

661
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *