Mėnesio archyvas: 2013 m. spalio mėn.

Rūbai internetu – ne tik kasdienė, bet ir specifinė apranga

Rūbai internetu mums padeda sutaupyti laiko, o dažnai – dar ir pinigų. O kaip gi kitaip – internetinių parduotuvių išlaikymas pardavėjams kainuoja kur kas pigiau nei išlaikyti parduotuvę prekybos centre, todėl pardavėjai gali sau leisti pasiūlyti savo klientams ne tik didesnį prekių pasirinkimą, bet ir parduoti prekes už mažesnę kainą.

rūbai internetu Skaityti straipsnį “Rūbai internetu – ne tik kasdienė, bet ir specifinė apranga” »

Namų technika – interjero dizaino dalis

Kartais klaidingai manoma, jog interjero dizainas susideda vien tik iš tam tikrų dekoro detalių – paveikslų, piešinių ant sienų, statulėlių ir panašių smulkių puošybos elementų. Tačiau interjero dizainas yra kur kas daugiau, nei atskiros puošnios detalės. Į šią sąvoką įeina visų aplinkoje esančių daiktų ir formų visuma.

praustuvaiInterjero dizainas, kaip ir kiekviena sritis, turi savų profesionalų, tačiau nemažai žmonių mėgsta formuoti savitą stilių savarankiškai arba pasitelkdami žinias, įgytas specializuotų žurnalų ar tinklaraščių pagalba. Taigi, kiekvieną patalpą namuose gali įsirengti skirtingai.

Kalbant apie virtuvės ar vonios, tualeto patalpų įrengimą, reikėtų pastebėti, jog šias patalpas įrengti gali užtrukti kiek daugiau laiko, nei kitus kambarius. Norint, kad interjero dizaino prasme tokiose patalpose viskas derėtų, reikia atidžiai rinktis ne tik puošybos, bet ir tokias detales, kaip namų technika, praustuvai ar kiti prietaisai.

Skaityti straipsnį “Namų technika – interjero dizaino dalis” »

Stovyklų nauda

Visi tėvai nori, jog jų vaikai mėgautųsi vaikyste bei ilgai atsimintų nerūpestingas dienas. Dėl šios priežasties neskaičiuojame pinigų bei visomis išgalėmis stengiamės jiems suteikti, visa, kas reikalinga. Vasaros atostogos, tai laikas, kai dauguma vaikų leidžia laiką namuose. Žinoma, trys mėnesiai be pareigų ar pramogų nėra pats idealiausias laikas, tad tėvai imasi savo išmonės ir stengiasi suorganizuoti šį tą įdomaus. Kalbant apie vaikų tobulėjimą ir laisvalaikį, stovyklos yra pats geriausias pasirinkimas. Jums tereikia surasti tinkamą vietą su originalia programa. Pasirinkus tokį būdą praleisti savo atostogas, vaikai tikrai nepasigailės. Miegmaišiai, pokalbiai prie laužo bei įvairios užduotys padės ne tik tobulėti, bet ir atneš naujų pažinčių. Tai laikas, kuris atmintyje išliks dar daugelį metų, tad jei norite, jog jūsų vaikas išnaudotų visas galimybes ir iš tiesų pajustų, ką reiškia atostogauti, tai puikus pasirinkimas.

Skaityti straipsnį “Stovyklų nauda” »

Traktoriai ir jų stiklų keitimas

Šiame technologijų amžiuje viskas tapo modernu. Ne išimtis ir žemės ūkis. Dar niekuomet ankščiau ūkininkauti nebuvo taip paprasta kaip dabar. Juk įvairiausios technikos dėka ūkio darbai nudirbami greitai ir mechaniškai. O tokia žemės ūkio technika, kaip traktorius tapo viena reikalingiausių technikos priemonių, be kurios neapsieina nei vienas ūkininkas. Juk tokie darbai kaip sėjimas, derliaus nuėmimas ar arimas tapo neįsivaizduojamas be traktoriaus pagalbos.

traktoriaus nuomaTad jei jums prireikė traktoriaus, naudotis jo teikiamais privalumais galite keliais būdais. Pirmiausia galite jį nusipirkti, tačiau kaip bebūtų gaila ši transporto priemonė kainuoja išties nemažai. Todėl ją įsigyti gali tikrai ne kiekvienas. Žinoma galite nusipirkti dėvėtą traktorių, tačiau tokiu būdų rizikuojate, kad jis bus prastos kokybės ar gendantis. Tad puiki išeitis yra traktoriaus nuoma. Traktoriaus nuoma yra ne tik puikus būdas leidžiantis sutaupyti, tačiau pasirinkus šį būdą, busite tikri, kad darbo metu jis veiks nepriekaištingai. Juk nuomodamas traktorių, jo savininkas privalo pasirūpinti kokybišku traktoriaus veikimu. Traktoriaus nuoma labai tinka tuo atveju, kai nesenai pradėjote ūkininkauti, arba jums traktoriaus reikia keletą kartų per metus. Tokiu atveju naujo traktoriaus pirkimas būtų didelė klaida. Nepamirškite, kad įsigijus traktorių ji reikės prižiūrėti bei sudaryti sąlygas jo laikymui. Būkite tikri, kad traktoriaus laikymas lauko sąlygomis, neabejotinai sugadins net ir pati geriausią traktorių.

Skaityti straipsnį “Traktoriai ir jų stiklų keitimas” »

Katilai: dažniausios montavimo klaidos

Šiandien kieto kuro katilai gana populiarūs. Jie gana ekonomiški ir ekologiški, galbūt tai ir lemia spartų jų populiarėjimą. Vis dėlto, kartais pasitaiko klaidų juos montuojant, o tai lemia šiokių tokių nepatogumų.

katilaiKatilo montavimas, jei nesate tikri, kaip tai teisingai daryti, turėtų būti paliktas specialistams. Taupydami rizikuojate ne tik prarasti daug brangaus laiko, bet ir negalite būti tikri dėl savo saugumo. Išvardysime keletą dažniausiai pasitaikančių montavimo klaidų. Ar esate tikri, kad montuodami savarankiškai, jų tikrai nepadarysite?

Pirmiausia reikėtų paisyti priešgaisrinių reikalavimų. Kartais katilui parenkama vieta nėra tinkama. Turite žinoti, kad kieto kuro katilas turėtų būti kuo arčiau kamino.

Skaityti straipsnį “Katilai: dažniausios montavimo klaidos” »

Pratybų atsakymai ir rašiniai

Mokslo šaknų kartumas – subjektyvus reiškinys, tačiau būna situacijų, kai jis jaučiamas gana aiškiai. Vienas tokių atvejų – laiko stoka. Jei dar esate moksleivis (ar jau praėjote šį kelią), turbūt žinote, ką reiškia neparuošti namų darbai ir artėjanti naktis. Vis dėlto išeitis iš nemalonių situacijų yra. O vadinasi ji mokslodarbai.lt.

Skaityti straipsnį “Pratybų atsakymai ir rašiniai” »

Vandens ir oro reikšmė mūsų sveikatai

Kiekvienas turėtumėme rūpintis savo ir artimųjų sveikata. Tačiau dažnai nutinka taip, kad sveikatą suprantame ribotai, o ja rūpintis pradedame tik susirgus. Dažnai nesusimąstome, kad yra labai svarbu kokį vandenį naudojame ir kokiu oru kvėpuojame.

Vandens reikšmė mūsų sveikatai

nugeležinimo filtraiNorėdami jaustis sveiki ir turėti daug energijos organizme turime palaikyti skysčių pusiausvyrą. Tačiau net jei suvartosime 2-3 litrus vandens per dieną, tai nereiškia, kad busime sveiki. Labai svarbu, kad gertume kokybišką ir neužterštą vandenį. Gerdami užterštą vandenį rizikuojate užsikrėsti įvairiomis ligomis, todėl pasirūpinti jo kokybe yra būtina. Dažnai užteršto vandens požymius galime pamatyti iš spalvos, specifinio kvapo ar skonio. Tačiau net jei nepastebime prastos vandens kokybės, patartina išsitirti vandenį, kuri naudojate.

Gera žinia yra ta, kad net jei jūsų vanduo yra užterštas, ji tinkama naudoti galite padaryti įsirengę vandens valymo filtrus. Per didelis geležies ir mangano kiekis yra dažniausia su prasta vandens kokybe susijusi problema. Todėl vandens valymui dažniausiai yra naudojami nugeležinimo filtrai. Padidėjusį vandens geležies kiekį rodo šie požymiai: rudas vanduo, kuris įgauna metalo skonį, ant indų, vonios, unitazo atsiranda rudų dėmių ir panašiai. Padidėjęs mangano kiekis yra tuomet, kai pajuntame pablogėjusį vandens skonį, po ilgesnio kiekio atsukus vandenį bėga juodas vanduo. Šią problemą puikiai išspręs nugeležinimo filtrai. Tačiau patartina nelaukti kol pasimatys akivaizdūs užteršto vandens požymiai ir reguliariai jį tikrinti. Taip būsite užtikrinti, kad nekenkiate savo ir artimųjų sveikatai.

Skaityti straipsnį “Vandens ir oro reikšmė mūsų sveikatai” »

Turizmo prekės

Ar kada pagalvojate, kiek daug laiko praleidžiate namuose ar biure? Tai juk darbas, namų ruoša, miegas, na o galiausiai, kas po sunkios darbo dienos turi laiko vaikščioti parkuose? Visa tai sukuria tokią sistemą, jog didžiąją savo gyvenimo dalį praleidžiame patalpose ar užsiimdami įvairiais rūpesčiais. Visgi, laiko poilsiui turėtų atrasti kiekvienas. Tai nebūtinai prabangios atostogos šiltuosiuose kraštuose. Įvairios turizmo prekės gali jums padėsi susiruošti išvykai į gamtą, kur ne tik puikiai praleisite laiką, tačiau ir atsipalaiduosite. Jums bus reikalingi miegmaišiai, šilti drabužiai, palapinė ir vos keli kiti reikmenys. Tai išties nedidelė investicija į poilsį, kuris atgaivins mintis bei padės pamiršti kamuojančius rūpesčius. Taigi, jei pastebite, jog įsitraukėte į rutiną, darbus ir vis rečiau save palepinate poilsiu, tai išties puiki galimybė.

Skaityti straipsnį “Turizmo prekės” »

Priekabos

Priekabos niekada nepraranda populiarumo. Juk ši transporto priemonė visuomet buvo labai reikalinga gabenant įvairius krovinius iš vienos vietos į kitą. Tai labai patogu, nes nereikia samdyti krovinių gabenimo įmonės. Nors priekabą galima ir išsinuomoti, bet specialistai pataria tiems, kurie dažnai perveža krovinius – įsigyti priekabą. Žinoma kaip ir prieš perkant bet kokį pirkinį, reikia labai gerai apgalvoti kokius reikalavimus kelsite ir kokios priekabos Jūs ieškosite.

PriekabosNorėdami įsigyti ar planuodami užsakyti pas gamintojus priekabą turite žinoti kokios pagrindinės priekabų dalys yra svarbiausios renkantis naują priekabą. Kažkurios vienos detalės negalima išskirti, nes visa priekabos konstrukcija yra vientisa ir kiekviena, net ir mažiausia dalis yra svarbi.

Ašys, sukabintuvai, atramos, padangos ir kitos dalys yra neatskiriama dalis visos priekabos konstrukcijos. Viena iš svarbiausių dalių – ašis. Ašys gali būti su stabdžiais ar be jų. Be to, verta atkreipti dėmesį į gamintoją. Išsiaiškinkite jų trūkumus ir privalumus. Po palyginamųjų darbų bus lengva pasirinkti ko Jums reikia. Žinoma visada galima rinktis atskiras dalis ir meistras jas sujungs. Nė viena priekaba nevažiuos be ratų. Taigi rinkitės kokybiškas padangas. Patogiausia pirkti iškart su ratlankiais, kad netektų gaišti laiką ir ieškoti. Atsižvelkite į reikiamą dydį bei kokybę.

Skaityti straipsnį “Priekabos” »

Nešiojami kompiuteriai

Tenka pripažinti, jog mes gyvename amžiuje, kuriame technologijoms yra skiriamas milžiniškas dėmesys. Tai apima komunikacijas, bendravimą ir leidžia daug greičiau atlikti įvairius darbus. Kompiuteriai yra laikomi viena iš didžiausių pažangų technologijose. Greičiausiai pamenate laikus, kai retas kuris turėdavo namuose kompiuterį. Tai galėjo sau leisti išties ne kiekvienas. Ne gana to, kompiuteriai būdavo itin masyvūs, užimdavo daug vietos, na o kai jau kalbėti apie spartą. Visgi, šiandien galima pasidžiaugti visiškai kitokia situacija. Rinkoje pasirodę nešiojami kompiuteriai itin greitai sulaukė dėmesio ir ėmė populiarėti visame pasaulyje. Šiandien be ne kiekvieno iš mūsų namuose galima rasti nešiojamą kompiuterį. Atėjus laikui atsinaujinti, mums tenka susidurti su milžiniška pasiūla, na o tada tenka priimti gan sudėtingą sprendimą. Jei esate panašioje situacijoje, ir nežinote, kaip pasirinkti sau tinkantį kompiuterį, štai keli patarimai.

Nešiojami kompiuteriaiVisų pirma derėtų pradėti nuo to, jog nešiojami kompiuteriai yra įvairaus dydžio. Galima rasti variantų su itin mažomis arba itin didelėmis ekranų įstrižainėmis. Taigi, jei ieškote naujo kompiuterio, turėtumėte apsvarstyti jums reikalingą ekrano dydį. Kaip tai padaryti? Tai labai paprasta. Turite nuspręsti kur ir kam bus naudojamas naujas kompiuteris. Jei planuojate juo naudotis tik namuose, patariama rinktis didesnes įstrižaines. Tokiu būdu galėsite dirbti patogiau, taip pat neprarasite progos žiūrėti įvairius filmus ir t.t. Žinoma, tai galima daryti ir su mažos įstrižainės kompiuteriu, tačiau tai itin nepatogu. Visgi, jei jūsų planuose kelionės, komandiruotės, o galbūt net užduočių atlikimas universitete – jums pravers mažesnės įstrižainės nešiojamas kompiuteris. Tik pagalvokite, jei jums reikės kasdien su savimi nešiotis kompiuterį, kuris bus bene televizoriaus dydžio, tai nebus itin patogu ar praktiška. Taigi, prieš pradedant svarstyti, kurį kompiuterį pasirinkti, nuspręskite, kam pastarąjį naudosite.

Skaityti straipsnį “Nešiojami kompiuteriai” »