Įmonių iv.lt bei serveriai.lt įvertinimas

Visų pirma, reikėtų pradėti nuo to, jog tiek iv.lt, tiek serveriai.lt ne vienerius metus laiko rinkos „vadeles“ savo rankose ir pasakiškos darbo kokybės dėka turi didžiulį klientų ratą. Kad ir kaip ten bebūtų, šiandieną vis tiek norėčiau apžvelgti šias kompanijas, paminėti jų paslaugas, privalumus, minusus. Viliuosi, jog gauta informacija jums bus naudingą ir susidarysite subjektyvią nuomonę.

Serveriai.lt nuolaida

Serveriai.lt nuolaida

IV.lt. Tai yra, mano manymu, pati geriausia bendrove, leidžianti įregistruoti domeną, tai yra interneto adresą. Neslėpsiu, man ir pačiam teko naudotis šios kompanijos paslaugomis – patikėkite manimi, likau sužavėtas. Kuo ši kompanija išsiskiria iš kitų? Tikriausiai tuo, jog turi ryškią reputacijos persvara – mano žiniomis, iv.lt visuomet atlieka darbus laiku, ištikus problemoms visuomet praneša klientams. Žodžiu, tai yra prestižinė internetinius adresus įregistruojanti kompanija, kuria, mano manymu, lietuviai galėtų tik didžiuotis.

Serveriai.lt. Pati bendrovė save vadina „hostingo paslaugų lyderiais“ – matyt, jog yra tam pagrindas, tiesa? Lygiai taip pat, kaip ir iv.lt, serveriai.lt paslaugomis teko naudotis ne kartą. Įmonės privalumas yra tas, jog šios paslaugos yra prieinamos kiekvienam asmeniui – kainos yra išpasakytai menkos ir netgi, drįsčiau teigti, retkarčiais keliančios šypseną. Būtų galima paminėti ir tai, jog serveriai.lt bendrovę klientai vertina ir už kokybišką aptarnavimą. Pasak jų, konsultacija akimirksniu praranda formalumą ir atrodo, jog bendraujama su draugu – puiku, tiesa?

Viską apibendrindamas, norėčiau pasakyti tik tiek, jog iv.lt bei serveriai.lt bendrovės – prestižinės. Užsisakant paslaugas galite būti tikri, jog įmonės jūsų nenuvils ir užsakymus atliks laiku. Nepaisant to, kaip minėjau, abi bendrovės pasižymi aukšta darbo kokybe bei etika, konsultavimu. Drįsčiau teigti, jog didžioji dalis Lietuvos įmonių turėtų imti pavyzdį iš jų – teigiamos bendrovių savybės pasako viską.

5
5/5 ( 100% )
remiantis 1 vertinimu
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *